18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Emerytury gwiazd

Jaką emeryturę ma Jeżowska? "Należy mi się, bo urodziłam"

Wojciech Kozicki
12.09.2023  10:15
Jeżowska dostaje niską emeryturę. "Należy mi się, bo urodziłam"
Jeżowska dostaje niską emeryturę. "Należy mi się, bo urodziłam" Fot: TRICOLORS/East News

Majka Jeżowska wylansowała takie przeboje jak „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” i „Na plaży”. Jej teksty piosenek dla dzieci zna cała Polska, ale ZUS-u to nie wzrusza. Emerytura Jeżowskiej jest wręcz głodowa, ale...

Majka Jeżowska to niegdyś popularne piosenki dla dzieci, a dziś Nergal i kontrowersyjne wypowiedzi o seksie. Kiedyś gwiazda muzyki dziecięcej, a dziś emerytka. Od 3 lat pobiera świadczenie emerytalne z ZUSU-u. Jest tak małe, że powinniśmy napisać raczej„świadczątko” lub „emeryturka”.

Emerytury gwiazd. Ile dostaje Majka Jeżowska?

Ile emerytury dostaje Majka Jeżowska? Jak podaje Pomponik, pieśniarka dostaje niecały tysiąc złotych emeryturu. Przyznała, że emeryturę ma niską, bo nie pracowała, a była niezależną i samozatrudniającą się osobą.

Tylko żeby potem nie było, że narzekam. Bo ja wiem, że taką miałam dostać, ponieważ nigdy nie pracowałam dla nikogo. Nigdy nie byłam zatrudniona na żadnym etacie. Należy mi się emerytura za to, że urodziłam dziecko i że studiowałam. Emerytura wynosi niecały tysiąc złotych- wyznała Majka Jeżowska.

Jeżowska w podcaście Pauliny Sochy-Jakubowskiej "Wprost Przeciwnie" poparła artystów narzekających na niskie emerytury. Sama musi jakoś sobie radzić i dorabia, np. grając w „Pokoleniu Ikea”.

Maryla Rodowicz czy Ryszard Rynkowski głośno opowiadali w mediach o emeryturach sięgających od 600 do 1,6 tys. zł. Prawdziwym rekordzistą w tym zestawieniu jest wokalista zespołu TSA, Marek Piekarczyk. Emerytura artysty wynosi bowiem 7,77 zł- przypomina Pomponik.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Majka Jeżowska - A ja wolę moją mamę (Oficjalny Teledysk)

logo Tu się dzieje