18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedawkował PiS?

Jakimowicz wpadł w szał w TVP! "Jezu, przetań, Jarek!" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
16.12.2022  15:37
Jakimowicz w TVP wpadł w szał. Rachoń nie wytrzymał
Jakimowicz w TVP wpadł w szał. Rachoń nie wytrzymał Fot: JACEK DOMIńSKI/REPORTER

Jarosław Jakimowicz i znowu skandal w TVP na żywo. Aktor z filmu „Młode Wilki” stracił nad sobą panowanie i był nagrzany jak lokomotywa z Teleexpressu. Czy to koniec Jakimowicza w Telewizji Publicznej?

Bóg to żartowniś? Jakimś cudem Jarosław Jakimowicz bywał aktorem i jakimś cudem został ekspertem-dziennikarzem w TVP. Jednak po tym, co ostatnio Jakimowicz wyprawiał w programie na żywo, być może jego medialna kariera zbliża się do końca. W TVP Info ostro zaatakował opozycję, która krytykuje Zbigniewa Ziobrę i „"dojeżdża wielkiego patriotę, który dba o polską suwerenność i o to, abyśmy byli w Europie, a nie na kolanach".  Dalej było już tylko ostrzej… i Michał Rachoń nie wytrzymał! Nie ma się co dziwić. Po takiej akcji to kamień by wstał i wyszedł!

Jakimowicz wyleci z TVP? Rachoń nie wytrzymał

Jakimowicz nazwał opozycję „chamami, które drą mordy”. Michał Rachoń zareagował na to dramatycznym okrzykiem „Jezu!”.

Żal mi Zbigniewa Ziobry. Z drugiej strony, jak to w tym Sejmie się odbywa? Jak tam te chamy cały czas drą mordy. W PiS się nikt nie drze – wzburzył się Jakimowicz.

Michał Rachoń próbował stonować Jakimowicza i go uspokoić. Był jednak bezsilny, bo osobowość medialna wpadła w jakiś szał bojowy! Był nabuzowany aż strach!

Jezu, przestań, Jarek! Język, używamy języka... Poranek jest, 8 rano. Do zobaczenia!  - próbował wybrnąć z sytuacji Rachoń.

Ewidentnie polska służa zdrowia nie daje rady...

Czytaj także