18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Od tych słów serce pęka

Nowicki napisał list przed śmiercią. "Źle to znoszę"

16.12.2022  10:08
Jan Nowicki i ostatni list przed śmiercią. Kondrat ujawnił treść
Jan Nowicki i ostatni list przed śmiercią. Kondrat ujawnił treść Fot: TRICOLORS/East News

Jan Nowicki zmarł, odbył się już jego pogrzeb. Okazało się, że genialny polski aktor napisał przed śmiercią list. Na pogrzebie jego fragment przeczytał Marek Kondrat.

Odbył się pogrzeb Jana Nowickiego. Aktora pożegnano 14 grudnia 2022 roku, o godz. 13:00, w kościele parafialnym św. Urszuli w Kowalu. Mistrza żegnali m.in. Andrzej Grabowski (odczytał List do Rzymian), Daniel Olbrychski, Krystyna Demska-Olbrychska, Bartosz Opania, i Marek Kondrat. Aktor z „Dnia Świra” odczytał list. Jan Nowicki napisał go do Kondrata 6 grudnia. Zmarł 7 grudnia, gdy nagle zasłabł.

Jan Nowicki przed śmiercią napisał list do Kondrata

Jan Nowicki spoczął na cmentarzu w Kowalu. Znalazła się tam trumna z jego prochami. Na tym cmentarzu pochowana jest cała jego rodzina. Na rodzinnym grobowcu znajduje się napis „Żyć możesz wszędzie, umieraj, gdzie dom".

Bardzo dużo śpię, jestem sponiewierany rzeczywistością. Źle to znoszę, dobrze, że Anusia wszystko ogarnia. Schodzę tylko na mecze... Przystąpiliśmy do rozważań zmiany samochodu, bo ostatni zdechł. Wysyłam Ci zdjęcie z OSP w Kowalu. Możesz sobie pokpić – Kondrat odczytał list od Jana Nowickiego. (Super Express)

logo Tu się dzieje