18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż gęsto od gwiazd

Janowski ruszył z nowym programem! WIDEO z pierwszego odcinka

09.09.2019  19:32
Janowski i nowy program - czy na pewno wszystko gra?
Janowski i nowy program - czy na pewno wszystko gra? Fot: TV Puls

Robert Janowski i TVP rozstali się, a program „Jaka to melodia?” przejął Norbi. Wyrzucony prezenter w końcu znalazł swoje miejsce i właśnie został wyemitowany pierwszy odcinek jego nowego programu „Gra muzyka”.

Robert Janowski znalazł zatrudnienie w TV Puls i oczywiście dostał do prowadzenia muzyczne show. Chyba tęskni jednak za „Jaka to melodia?”, bo „Gra muzyka” mocno przypomina poprzedni format. Uczestnicy również muszą wykazać się wiedzą o muzyce, bo muszą dośpiewywać fragmenty piosenek, a przy okazji eliminować konkurentów do głównej nagrody.

Zobacz także

Tradycyjnie, Janowski w programie śpiewa. Do internetu trafiło wideo z pierwszego odcinka, gdy wykonał utwór „Najtrudniejszy pierwszy krok”.

”Gra muzyka” to oczywiście gwiazdy. W pierwszym odcinku pojawiła się i zaśpiewała Doda. W zwiastunie wystąpili także Kombii, Pectus, Jan Borysewicz, Kasia Stankiewicz, Feel oraz Radek Liszewski z zespołu Weekend.

Jak na razie jest to 10-odcinkowy format. Czy waszym zdaniem będzie to strzał w dziesiątkę?

Robert Janowski i "Gra muzyka" - pierwszy odcinek: