18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czarna seria

Jarosław Bieniuk straci pracę? Problemów nie ma końca

17.06.2019  09:35
Jarosław Bieniuk straci pracę? Problemów nie ma końca
Jarosław Bieniuk straci pracę? Problemów nie ma końca Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Bieniuk nie ma ostatnio lekko. Najpierw pojawiły się oskarżenia dot. gwałtu i podawania nieświadomej tego kobiecie narkotyków, a teraz jeszcze najpewniej straci pracę. 

Jarosław Bieniuk bardzo długo uchodził za idealnego ojca i człowieka, który nigdy nikomu niczego złego nie zrobił. Ostatnio na jego dobrym imieniu cieniem położyły się oskarżenia o gwałt niejakiej Sylwii Sz.

Bieniuk wszystkiemu zaprzeczył. Wyniki badań toksykologicznych świadczą na jego korzyść i prawdopodobnie zdecyduje się on na wytoczenie Sylwii Sz. procesu o zniesławienie. 

Jarosław Bieniuk straci pracę?

To jednak nie koniec problemów piłkarza i ojca dzieci zmarłej przedwcześnie Anny Przybylskiej. Przez całą tę sytuację, Bieniuk był zmuszony wziąć kilka tygodniu urlopu w jego klubie - Lechii Gdańsk, w której jest dyrektorem sportowym. Okazuje się, że urlop jego znacząco się przeciąga, a on sam... raczej do pracy już nie wróci.

Jarosław Bieniuk przedłużył urlop na czas nieokreślony - mówił w rozmowie z Party rzecznik klubu, Patryk Siedliński. 

Bezterminowy urlop jest niemalże jednoznaczny z tym, że Bieniuk do klubu nie wróci. Co więcej, w grudniu kończy się również jego kontrakt z jedną z firm obuwniczych, a jego przedłużenie nie będzie możliwe. 

Sytuacja jest co najmniej ciężka. Bieniuk ma w końcu na utrzymaniu trójkę dorastających pociech. 

Przeczytaj więcej
Komentarze