18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Po rozstaniu z Beatą Tadlą

Jarosław Kret wpadł w depresję

27.03.2019  11:13

Jarosław Kret niedawno publicznie pochwalił się wyjściem z depresji. Za sukces podziękował przyjaciołom i psychoterapeutce. Jak widać rozstanie z Beatą Tadlą nie było dla niego takie łatwe.

Ostatnie lata przyniosły spore zmiany w życiu Jarosława Kreta. Najpierw pożegnał się ze stanowiskiem prezentera pogody w TVP, następnie na oczach społeczeństwa rozstał się ze swoją partnerką Beatą Tadlą. I mimo że cała sytuacja postawiła go w świetle nieczułego drania, okazało się że wcale nie było mu to obojętne.

Jarosław Kret miał depresję

Prezenter opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z wycieczki rowerowej. W poście napisał, że cieszy się wyjściem z depresji, które udało się dzięki wsparciu przyjaciół i psychologa.

Po roku intensywnej terapii, dzięki opiece prawdziwych przyjaciół i dzięki pierwszym promieniom słońca wyjeżdżam z depresji na rowerze w żółtej koszulce lidera – czytamy na jego Facebooku

Jarosław Kret i Beata Tadla

O związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta zrobiło się głośno w ubiegłym roku, kiedy para rozstawała się praktycznie na oczach całej Polski. Prezenter pogody oznajmił światu koniec miłości podczas jednego z odcinków „Tańca z Gwiazdami” co nie zostało zbyt dobrze przyjęte przez opinię publiczną.

Po tak dużym zwrocie w życiu szybko podniosła się Beata Tadla, która nie tylko wygrała program, ale także ponownie zaczęła często pojawiać się mediach(również odeszła z TVP). Jak widać Jarosław Kret potrzebował nieco więcej czasu, aby uporać się z problemami jakie stanęły na jego drodze.