18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To było do przewidzenia...

Jackowski oferuje kurs jasnowidzenia. "Obudzić instynkt"

Wojciech Kozicki
15.06.2023  17:56
Jasnowidz Jackowski oferuje kurs jasnowidzenia. Cena szokuje
Jasnowidz Jackowski oferuje kurs jasnowidzenia. Cena szokuje Fot: YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma nowe źródło dochodu. Tym razem polski Nostradamus z Człuchowa oferuje kurs jasnowidzenia. Jaka jest cena za naukę przewidywania przyszłości?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to zazwyczaj koniec świata, kontrowersyjna współpraca z policją, Iwona Wieczorek i szukanie zwłok po zapachu. Zarobki za reklamy na YouTube to chyba jednak za mało dla polskiego Nostradamusa. Oferuje teraz kompleksowy kurs jasnowidzenia.

Jasnowidz Jackowski oferuje kurs jasnowidzenia. Hogwart w Polsce?

Jak podaje Radio ZET, Krzysztof Jackowski na stronie kursu zapewnia, że „jasnowidzenie to nie umiejętność zarezerwowana tylko dla nielicznych”. Człuchowski profeta ujawni tajne metody dzięki którym "zgłębimy techniki, zbudujemy samoświadomość, obudzimy instynkt i zmienimy swoje postrzeganie świata".

Cena za kurs jasnowidzenia to mniej niż 1000 złotych. Jackowski przewidział, że nie każdego stać na wydanie 900 zł. Przygotował więc specjalne promocje.

Ile kosztuje zgłębienie wiedzy oferowanej przez jasnowidza Jackowskiego i poznanie ćwiczeń oraz praktycznych technik przebudzenia swojego instynktu? Jak się okazuje, nie trzeba być potężnym bogaczem – wydawałoby się, że za taki kurs trzeba zapłacić jak za złoto. Jednak materiały oferowane są w cenie 577 zł (a to dopiero okazja, bo regularna cena wynosi 940 zł!)

pisze Radio ZET.

Czy rzeczywiście jasnowidzenia można się nauczyć dzięki 5 godzinom materiału i 25 lekcjom? Czy jasnowidz Jackowski będzie jak nauczyciel z Hogwartu? Efekt tego kursu jest łatwy do przewidzenia...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje