18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to ukochana?

Szok w "Jeden z dziesięciu". Gracz oświadczył się na wizji [WIDEO]

16.03.2019  15:03
Pan Kamil oświadczył się na wizji
Pan Kamil oświadczył się na wizji Fot: YouTube/Printscreen

Gracz kultowego teleturnieju "Jeden z dziesięciu" wykorzystał swój czas na prezentację na nietypowe wyznanie. Pan Kamil poprosił swoją dziewczynę o rękę.

"Jeden z dziesięciu" to kultowy, cieszący się niesłabnącą popularnością teleturniej TVP. Czasem dochodzi w nim do wpadek bądź zaskakujących zdarzeń. Całkiem jak w ostatnim odcinku, gdy jeden z graczy oświadczył się na wizji.

Zobacz także

"Najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna"

Na niecodzienny krok zdecydował się pan Kamil Jaworski. Na oświadczyny nie miał jednak zbyt dużo czasu. Wykorzystał do tego swoich pięć minut sam na sam z kamerą, czyli tak na prawdę kilka sekund, gdy powinien przedstawić się widzom.

Zamiast zwykłej wizytówki zafundował jednak zebranym przed telewizorami (i ukochanej) miłosne wyznanie.

Kamil Jaworski. Przyjechałem z Olsztyna. Pracuję w agencji bankowej. Interesuję się wieloma rzeczami, ale najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna Ola, którą bardzo kocham i chciałbym ją teraz poprosić o rękę - powiedział.

Jak skończyła się ta historia? Czy pani Ola przyjęła oświadczyny? Tego niestety nie wiemy. Trzymamy jednak kciuki, by oboje byli szczęśliwi!

Czytaj także
Przeczytaj więcej