18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W końcu!

Jeden z Mroczków przeszedł operację plastyczną! Jak teraz wygląda?

21.06.2023  19:34
Rafał Mroczek przeszedł operację plastyczną!
Rafał Mroczek przeszedł operację plastyczną! Fot: Instagram rafalmroczek

Jeden z braci Mroczków, najprawdopodobniej Rafał, przeszedł operację plastyczną. Niestety, zmiany są kosmetyczne i może nie być to wystarczające, aby odróżnić go od jego bliźniaka jednojajowego – Marcina.

Bracia Mroczek bawią Polaków swoimi talentami od zarania dziejów. Z racji tego, że ciężko ich odróżnić, są bowiem bliźniakami jednojajowymi, traktowani są jako byt kolektywny w formie „braci Mroczków”. Znani są oni przede wszystkim z serialu TVP „M jak miłość”, gdzie występują m.in. u boku Kasi Cichopek. Boski Rafał wystąpił też w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie prawdziwie rozpalił publiczność zajmując ostatecznie pierwsze miejsce w konkursie.

Teraz doszło do wiekopomnej wydarzenia – Rafał Mroczek przeszedł operację plastyczną! Czy sprawił sobie nową twarz i teraz będzie łatwiej odróżnić braci? Niestety, sprawa nie jest tak prosta, a zabieg Rafała jest raczej z gatunku tych kosmetycznych.

Rafał Mroczek przeszedł operację plastyczną! Odróżnimy go od brata?

Rafał Mroczek za pośrednictwem Instagrama przekazał szokującą informację. Aktor i tancerz przeszedł operację korekty powiek. Polega to na tym, że wycina się nadmiar skóry, który znajduje się na powiekach. Jak wyjaśnił Mroczek, zabieg nazywany jest blefaroplastyką.

W końcu mogę na świat spojrzeć „pełnym okiem”. Siostrzyczko, dzięki, że mnie namówiłaś. - napisał Rafał Mroczek.

Choć są to wspaniałe wieści przede wszystkim dla polskiej telewizji publicznej, to nie wszyscy są zadowoleni z zabiegu Rafała. Internauci wyrazili swoje opinie w sekcji komentarzy i nie zabrakło tam nieprzychylnych głosów w tej istotnej sprawie. „Ale się w głowie przewraca”, „Serio?”, piszą komentujący. Na szczęście zdecydowanie przeważają wpisy pozytywne.

My życzymy Rafałowi Mroczkowi szczęścia na nowej drodze życia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje