18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie no, miazga

Jennifer Lopez kompletnie NAGO! Kontrowersyjna sesja 53-latki

24.03.2023  10:57
Jennifer Lopez nago
Jennifer Lopez nago Fot: Instagram jlo

Jennifer Lopez – piosenkarka, modelka, tancerka i (prawdopodobnie) wybitna recytatorka poezji. Ona umie wszystko, także świetnie wyglądać, co udowodniła podczas ostatniej sesji zdjęciowej. W sieci możemy zobaczyć jej nagie zdjęcie.

Jennifer Lopez nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z największych gwiazd na światowej scenie muzycznej, która zachwyca swoimi hitami, rolami i urodą pokolenie za pokoleniem. Choć celebrytka ma już na karku 53 lata, figury może jej pozazdrościć niejedna 52-latka, a nawet 20-letnie kobiety mogą spojrzeć później w lustro z lekką irytacją.

Jennifer Lopez, poza sceną, bryluje też w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją zawrotne 238 milionów użytkowników, a piosenkarka dba o nich, jak o własne pacholęcia. Tym razem zamieściła na swoim koncie nagie zdjęcie, które wykonano jej w ramach promocji jednej z marek odzieżowych.

Jennifer Lopez nago. Odważna sesja piosenkarki

Jennifer Lopez w jednym z wywiadów powiedziała, że czuje się, jakby wciąż miała 26 lat.

Nie chcę się zastać. Trenuję trzy razy w tygodniu, ćwiczę jogę i tańczę. Utrzymuje to

- powiedziała.

I coś w tym jest. Jennifer Lopez wciąż wygląda nieziemsko, a cała ludzkość wiwatuje w ekstazie, gdy pokazuje nam swoje wdzięki. Tym razem zapozowała nago, ubrana jedynie z sandały. Nagie ciało zasłoniła długimi włosami. Fani eksplodowali, niczym 15-latek, który nauczył się zamykać drzwi do łazienki - „Najpiękniejsza kobieta świata”, „Naprzód, dziewczyno”, „To jest inny poziom!”, piszą.

Boską J.Lo znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także