18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktor w filmie, bohater w życiu

Jeremy Renner i wideo z wypadku. "Był przytomny, czuł ból"

Wojciech Kozicki
21.04.2023  15:24
Jeremy Renner i wideo z wypadku. "Był przytomny, czuł ból"
Jeremy Renner i wideo z wypadku. "Był przytomny, czuł ból" Fot: Matt Baron/BEI/Shutterstock (13865926ap)/East News, Twitter screen

Jeremy Renner dochodzi do siebie po wypadku. Cudem uszedł z życiem i przechodzi rehabilitację po zmiażdżeniu przez pług śnieżny. Tymczasem do sieci trafiło wideo z wypadku Jeremy’ego Rennera. Aktor z filmów Marvela jest bohaterem na planie i w życiu prywatnym.

Jeremy Renner 1 stycznia 2023 miał wypadek. Został przygnieciony przez 6-tonowy pług śnieżny, ratując swojego siostrzeńca. Trafił do szpitala w stanie krytycznym, a obrażenia głowy i klatki piersiowej groziły śmiercią aktora. Tymczasem w sieci opublikowano wideo z miejsca wypadku.

Jeremy Renner po wypadku. Trwa rehabilitacja

Jeremy Renner w programie  Jeremy Renner – A Story of Terror, Survival and Triumph opowiedział, że gdy przygniótł go pług śnieżny, był przytomny i czuł ból. Tymczasem w Reno w Nevadzie panowały trudne zimowe warunki, więc pogotowie przyjechało dopiero po 21 minutach. Życie aktora uratował sąsiad Richard Kovach, zakładając mu opaskę uciskową.

Wysiadł, żeby mi coś powiedzieć, i wtedy pług zaczął jechać w moim kierunku z pełną prędkością. Właśnie tam, gdzie jest jego krew, tam to wszystko się wydarzyło. Próbował wskoczyć na to [pług śnieżny] i wciągnęło go pod spód – opowiedział siostrzeniec Rennera o wypadku w ABC News.

52-letni aktor dziś powoli wraca do zdrowia i przechodzi żmudną rehabilitację. Zapewnia, że do walki o sprawność inspiruje go jego 10-letnia córka Ava. Trenuje m.in. na bieżni antygrawitacyjnej. Pojawił się na premierze swojego programu "Rennervations" w Regency Theater w Los Angeles, chociaż poruszał się o lasce.

W jakich filmach grał Jeremy Renner?

Jeremy Renner to przede wszystkim łucznik Hawkeye z filmów Marvela takich jak m.in. „Avengers: Koniec gry”, „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”,  „Avengers: Czas Ultrona” i „Thor”. Zagrał też w takich produkcjach jak m.in. „The Hurt Locker”, „Mission: Impossible – Rouge Nation”, „Miasto Złodziei”, „28 tygodni później”, „Małpia miłość”, „Mayor of Kingstown, „Dr House”, „Królowie Dogtown” i „Dahmer”.

Był dwukrotnie nominowany do Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie The Hurt Locker. W pułapce wojny w 2009 roku oraz za rolę drugoplanową w filmie Miasto złodziei w 2010 roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Jeremy Renner i wideo z wypadku [+18]

logo Tu się dzieje