18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stuhr do więzienia? Jest akt oskarżenia!

Wojciech Kozicki
28.12.2022  20:22
Jerzy Stuhr do więzienia? RMF FM: akt oskarżenia i zarzuty
Jerzy Stuhr do więzienia? RMF FM: akt oskarżenia i zarzuty Fot: MAREK LASYK/REPORTER/East News

Jerzy Stuhr i zwrot w sprawie. Jechał samochodem mając 0,7 promila alkoholu, potrącił motocyklistę, ale prokuratura mówiła, że „nie ma mowy o wypadku”. Teraz Prokuratura skierowała do sądu w Krakowie akt oskarżenia przeciwko Jerzemu Stuhrowi. 

Jerzy Stuhr trafi do więzienia za jazdę po pijanemu i kolizję z motocyklistą? Początkowo prokuratura stwierdziła, że wypadku nie było, a później wyciekły nagrania wideo. Teraz okazuje się, że Prokuratura skierowała do sądu w Krakowie akt oskarżenia przeciwko Jerzemu Stuhrowi. RMF FM ujawnia, że usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Stuhr prowadził po alkoholu. Jaka kara i zarzuty dla aktora?

Jak wynika z informacji RMF FM, początkowo Jerzy Stuhr przyznał się do prowadzenia auta po alkoholu i chciał dobrowolnie poddać się karze. Śledczy się jednak nie zgodzili. Ojciec Macieja Stuhra wyznał również, że wsiadł po alkoholu do auta, bo jechał na bardzo ważne spotkanie.

Prokuratura skierowała do krakowskiego sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu aktorowi - podało RMF FM. Stacja ustaliła, że Jerzy Stuhr chciał dobrowolnie poddać się karze, ale nie zgodzili się na to śledczy – podaje Radio ZET.

Jaka kara czeka Stuhra za prowadzenie samochodu po wypiciu alkoholu? Grozi mu grzywna, ograniczenie wolności lub do dwóch lat więzienia. Znając jednak polskie sądy i ich sympatię do pijanych celebrytów za kółkiem, to pewnie dostanie od wymiaru sprawiedliwości przeprosiny i czekoladki…

Po prostu Polska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje