18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życzymy zdrowia

Jerzy Stuhr w szpitalu w bardzo złym stanie. Krok od śmierci

22.05.2023  19:24
Jerzy Stuhr był bliski śmierci
Jerzy Stuhr był bliski śmierci Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER

Jerzy Stuhr trafił na oddział intensywnej terapii w związku z nawrotem nowotworu. Maciej Stuhr podał najnowsze informacje o stanie zdrowia legendarnego aktora.

W jednym z ostatnich odcinków podcastu „WojewódzkiKędzierski” Maciej Stuhr wyjawił, że jego ojciec przebywa w szpitalu na OIOM-ie. Okazało się, że Jerzy Stuhr został hospitalizowany w związku z nawrotem nowotworu krtani. Wedle informacji „Gazety Wyborczej”, rak miał pojawić się prawie w tym samym miejscu, co wcześniej. Przez to konieczna była operacja. Jak czytamy na stronie RadioZET.pl, udało się usunąć wszystkie komórki rakowe.

Teraz poprzez media społecznościowe Maciej Stuhr przekazał najnowsze, pozytywne informacje o swoim ojcu i jego walce z chorobą. Dowiedzieliśmy się, że Jerzy Stuhr był krok od śmierci, a lekarze dosłownie uratowali mu życie.

Jerzy Stuhr był bliski śmierci. Lekarze uratowali mu życie

Jerzy Stuhr powoli staje na nogi, choć jego walka z nowotworem krtani była wymagająca. Teraz Maciej Stuhr opublikował wpis, w którym poinformował o stanie zdrowia ojca i jego ostatnich zmaganiach.

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca. Przed wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta

- napisał Maciej Stuhr na swoim profilu na Facebooku.

To wspaniałe wieści! Jerzy Stuhr wraca już do zdrowia, a jego stan jest coraz lepszy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także