18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O, nie...

Joanna Krupa bierze ROZWÓD? „Niestety, Asha ma ojca”

22.02.2023  16:14
Och! Ojojoj!
Och! Ojojoj! Fot: TRICOLORS/East News

Ostatni wywiad Joanny Krupy rzuca długi cień na jej relację z Douglasem Nunesem, ojcem jej dziecka i mężem od kilku lat. Możliwe, że za niedługo dojdzie do rozstania pary.

Kim bylibyśmy my, jako Polacy, gdyby nie promieniujący na nas błogosławiący blask małżeństwa Joanny Krupy i Douglasa Nunesa? Pewnie dalej chowalibyśmy się po jaskiniach, a obiad zdobywalibyśmy naostrzonym pięściakiem. Ale nic nie trwa wiecznie. Nawet tak piękny związek jak popularni „Krunes”. „Nunpa”? „Douglanna”.

Bowiem ostatni wywiad Joanny Krupy stawia pod znakiem zapytania relację między polską celebrytką a jej mężem. Para jest razem od 2018 roku, a niedawno na jaw wyszło, że korzysta z pomocy terapeuty. Powodem nieporozumień w małżeństwie mają być odmienne opinie w sprawie wychowywania ich córki – Ashy.

To „duży temat”

W rozmowie z Pudelkiem Joanna Krupa zdradziła nieco szczegółów jej związku z Douglasem Nunesem.

Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też możliwości, żeby pomyśleć inaczej, albo pozwala zrozumieć tę inną osobę. Mogę pomyśleć, jak bym reagowała, gdybym była na jego miejscu

- mówiła Krupa.

Modelka mówiła też o tym, że gdy jest w Polsce, nie ma się gdzie podziać, nie ma swojego miejsca na stałe.

Właśnie szukam teraz miejsca swojego dla mnie i dla Ashy, żeby nie ciągle hotele tylko, żeby przyjechać do swojego miejsca

- powiedziała w rozmowie z Viva.pl.

Nie podoba jej się także to, że musi jechać w tę i we wtę – z Polski do USA i z powrotem, zamiast zagrzać trochę miejsce w jednym z krajów.

Niestety nie jestem sama, Asha ma ojca

- wyjaśniła.

Wówczas dziennikarz prowadzący wywiad dopytał o szczegóły jej związku.

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka

- oceniła Joanna Krupa.

Ech, szkoda. Oby „Douglanna” się dogadali, tylko na to liczymy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także