18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fajna babka

Joanna Krupa i jej NAGIE ZDJĘCIE z młodości! Bajeczny widok [FOTO 18+]

11.05.2023  19:42
Joanna Krupa nago
Joanna Krupa nago Fot: Instagram joannakrupa

Joanna Krupa to bodaj najsławniejsza polska modelka. Celebrytka staje przed obiektywem praktycznie całe swoje życie, przez co ma wiele świetnych zdjęć z młodości. Zdecydowała podzielić się jednym z nich, aktem, na swoim koncie na Instagramie.

Joanna Krupa zyskała w Polsce wielką popularność, gdy rozpoczęła swoją karierę w „Top Model”, gdzie w 2010 roku została prowadzącą. Wcześniej jednak brylowała przed publiką w Stanach Zjednoczonych, w których się wychowywała. Już od najmłodszych lat pozowała przed obiektywem i przyciągała rzesze fanów.

Obecnie wciąż działa w „Top Model”, a jej prezencja i sposób bycia zdobyły jej wielu wielbicieli. Dlatego nie może dziwić jej popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie dwa miliony użytkowników.

Nagie zdjęcia Joanny Krupy. Gorąca sesja trafiła do internetu

Joanna Krupa nie stroniła od nagich sesji zdjęciowych. Pojawiła się nawet w jednym z wydań kultowego „Playboya”. Kilka lat temu udostępniła na swoim Instagramie jedno z takich zdjęć. Kanadyjski fotograf zrobił jej niezwykłą sesję, której wynikami podzieliła się na Instagramie.

Taka młoda i piękna

- napisała Joanna Krupa pod fotografią.

Celebrytka zwróciła także uwagę, że wciąż miała swoje pucołowate policzki z młodzieńczym tłuszczykiem. Gwiazda miała wówczas zaledwie 26 lat. Nie da się ukryć, że Joanna Krupa od zawsze była piękna i sądzimy, że nigdy się to nie zmieni – brzydkiej Dżoany po prostu nie da się sobie wyobrazić.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Joanna Krupa - nagie zdjęcie z młodości
Joanna Krupa - nagie zdjęcie z młodości Fot: Instagram joannakrupa

logo Tu się dzieje