18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny wypoczynek

Joanna Krupa opala się w skąpym BIKINI na florydzkiej plażuni

28.11.2022  15:02
Joanna Krupa wypoczywa z całą rodzinką
Joanna Krupa wypoczywa z całą rodzinką Fot: VIPHOTO/East News, Instagram joannakrupa

Polska gwiazda Joanna Krupa wybrała się z najbliższymi na wspólny wypoczynek do słonecznego Miami. Na swoim koncie na Instagramie udostępniła relację z wyprawy – możemy zobaczyć, jak celebrytka opala się, spożywa płyny, zażywa kąpieli z córką, spożywa pokarm oraz stoi. Warto sprawdzić, co i jak.

Joanna Krupa jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale być nie może nie wszyscy wiedzą, że swoje dziecko urodziła względnie niedawno, bo dopiero 3 lata temu. Mała Asha-Leigh Nunes jest córką 43-letniej celebrytki oraz biznesmena Douglasa Nunesa i jest ich ukochanym małym szkrabem. Choć to jedyne dziecko pary, Joanna Krupa ujawniła niedawno, że zastanawiają się z Douglasem nad powiększeniem wesołej rodzinki. Skłaniają się jednak obecnie do adopcji.

Słońce, plaża, kokosy i piękni ludzie

Nasze największe dobro narodowe i druga najseksowniejsza Polka po Katarzynie Cichopek, czyli Joanna Krupa, w końcu mogła udać się na zasłużony i wypracowany odpoczynek po wielu miesiącach kręcenia „Top Model”. Wykorzystała czas wolny, aby spotkać się z rodziną w Stanach Zjednoczonych i udać się wspólnie do wspaniałego Miami.

Rodzinka spędziła miło czas, grzejąc się pod tą tajemniczą kulą ognia na niebie i zażywając kąpieli w oceanie. Na zdjęciach z wyjazdu możemy zobaczyć całą trójkę razem, jak pozują do wspólnego zdjęcia, stojąc tuż nad wodą. Na innych fotografiach zobaczymy również wspólną kąpiel Joanny z Ashą-Leigh oraz jak obie opalają się na leżaczkach. Jest też oczywiście sama pani Krupa, która odpoczywa, rozciągnięta na ręczniczku, w skąpym bikini.

Zdjęcia z wesołej eskapady znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także