Przerażające nagranie

Joanna Krupa POBITA na ulicy!? „Jutro powiem więcej o tym zdarzeniu”

16.11.2022  19:06
Joanna Krupa została pobita?
Joanna Krupa została pobita? Fot: Instagram joannakrupa

W sieci pojawiło się przerażające nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Joanna Krupa zostaje bestialsko pobita! Sprawca zdarzenia następnie... kradnie jej płaszcz. Czy idzie już taki mróz, że ludzie biją się o ciepłe ubrania?!

Do potwornych wydarzeń doszło niedawno w nieokreślonym bliżej miejscu na globie – Joanna Krupa została brutalnie pobita na środku ulicy w biały dzień i obrabowana z wierzchniego okrycia. Czy świat zwariował, czy to zwariowali ludzie?! Nagranie z wydarzenia pojawiło się na instagramowym profilu Krupy z podpisem „Jutro powiem więcej o tym zdarzeniu”.

Możemy zobaczyć, jak niczego nieświadoma Joanna Krupa spaceruje po chodniku i zajmuje się swoimi sprawami i nagle trach!, dostaje cios na twarz i pada jak długa. Podejrzanie wyglądający mężczyzna w brzydkich spodniach następnie kradnie jej śliczny płaszczyk i odchodzi dziarskim krokiem. Nieprzytomną Joannę mijają następnie dwie młode kobiety, kompletnie niewzruszone wydarzeniem, być może świadome obecności kamerzysty stojącego kilka kroków od pobicia.

Czy rozpoczęto już śledztwo?

O co chodzi? Nie wiemy, ale się domyślamy. Otóż Joanna Krupa często udziela się w akcjach charytatywnych, m.in. w akcjach organizacji PETA. Nagranie zapewne jest komentarzem związanym z pozyskiwaniem np. skór ze zwierząt, co również odbywa się siłowo i z niemym przyzwoleniem społeczności, które zakrywa oczy na cierpienie zwierząt niebędących ludźmi.

Tym samym uspokajamy! Joanna Krupa (prawdopodobnie) nie została pobita na środku ulicy. Niektórzy internauci jednak, choć widzieli bardziej śmieszne, niż straszne nagranie, nie zorientowali się, że „pobicie” może być akcją związaną z działalnością charytatywną. „Co do cholery!!!!!! To jest śmieszne!!! Mam nadzieję, że ten koleś siedzi w więzieniu i ktoś tam się nim zajmie. Żadna kobieta nie powinna cierpieć! Nigdy! Przykro mi, że to się stało”, napisał strapiony użytkownik Instagrama.

Potworne nagranie pobicia Joanny Krupy znajdziecie poniżej.

Czytaj także