18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samotne matki w twojej okolicy

Joanna Krupa ROZWODZI SIĘ! Douglas Nunes złożył pozew

27.03.2023  21:26
Joanna Krupa rozwodzi się
Joanna Krupa rozwodzi się Fot: krakfoto/Splash News / SplashNews.com/EAST NEWS

Joanna Krupa jest super kobietką, ale chyba Douglas Nunes o tym zapomniał. Mąż Krupy złożył pozew o rozwód, a ich małżeństwo tym samym zbliża się do kresu. To oznacza, że pani Joasia wraca na rynek matrymonialny.

Jak wierzyć w miłość? Joanna Krupa i Douglas Nunes to kolejna para w show-biznesie, która rozstaje się na oczach całej Polski, a w tym wypadku - na oczach całego świata. Niedawno wszakże doszło do choćby głośnego rozwodu między Kasią Cichopek a Marcinem Hakielem. Joanna Krupa już przez pięć lat jest żoną Douglasa Nunesa, z którym ma małą Ashę-Leigh. Teraz serwis People poinformował, że mąż Polki złożył pozew o rozwód.

24 marca w sądzie w Los Angeles Douglas Nunes złożył pozew rozwodowy. People dotarło także do treści dokumentu, dzięki czemu wiemy więcej o przyczynach rozstania i ogólnie całej dynamice tego związku.

Joanna Krupa się rozwodzi. Jaka jest przyczyna?

Jako przyczynę rozstania Douglas Nunes miał wpisać „różnice nie do pogodzenia”. Napisał także, że para była w separacji już od 2 stycznia 2023 roku. Zarazem przyszły były mąż Joanny Krupy chce „wspólnej fizycznej i prawnej opieki” nad ich córką, 3-letnią Ashą-Leigh.

W dokumencie pojawiają się też informacje związane z alimentacją i podziałem majątku. Rzekomo Nunes nie chce płacić alimentów i próbuje zablokować tę możliwość, jak podaje serwis plotkarski TMZ.

O problemach w związku Krupy i Nunesa wiedzieliśmy już wcześniej. Dżoana udzieliła bowiem wywiadu „Vivie”, gdzie opowiedziała o całej sytuacji już w lutym. Douglasa nazwała tam „ojcem jej dziecka”.

Myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka

- stwierdziła Joanna Krupa w „Vivie”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także