18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oryginalnie

Tak Krupa powiedziała mężowi o ciąży. Wiele osób się oburzy

07.09.2019  10:28
Tak Krupa powiedziała mężowi o ciąży. Wiele osób się oburzy
Tak Krupa powiedziała mężowi o ciąży. Wiele osób się oburzy Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Dla wielu przyszłych mam poinformowanie ojca ich dziecka o tym, że będą rodzicami, jest bardzo ważnym momentem. Joanna Krupa prezentuje jednak zupełnie inne podejście. 

Kobiety często starają się w bardzo uroczysty sposób poinformować swojego partnera to tym, że zostanie on tatą. W tym gronie nie ma jednak Joanny Krupy. Modelka powiedziała o ciąży swojemu mężowi w sposób, który wiele osób może oburzyć.

Zero pompatyczności, ukrywania tego faktu, ani nawet uroczego pudełka z wydrukiem USG. Nic z tych rzeczy nie zorganizowała Joanna Krupa, by ukochany mógł się dowiedzieć o tym, że będzie tatą.

Joanna Krupa w nietypowy sposób poinformowała męża o ciąży

Zamiast tego wszystkiego... Wysłała mu zdjęcie testu ciążowego przez media społecznościowe! Potem zaś podesłała jeszcze inne zdjęcia, totalnie niezwiązane z tematem ciąży i okazało się, że Douglas Nunes... przegapił fotografię, która miała go poinformować o byciu tatusiem!

Nie zareagował w żaden sposób, co musiało się Krupie wydać co najmniej osobliwe. Kiedy w końcu zauważył zdjęcie, dziwił się, że jego ukochana nie zdecydowała się powiedzieć mu o tym ważnym fakcie w cztery oczy.

Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna – skomentowała owo zdziwienie Joanna Krupa.

Myślicie, że to dobry pomysł, informować o ciąży za pomocą np. Facebooka albo Instagrama?

Czytaj także