18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Modelka się załamała

Joanna Krupa w rozpaczy. Straciła pieska: "Śpij słodko aniołku"

10.06.2019  16:24
Joanna Krupa w rozpaczy. Straciła pieska: "Śpij słodko aniołku"
Joanna Krupa w rozpaczy. Straciła pieska: "Śpij słodko aniołku" Fot: Instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa musi teraz przeżyć czas wyjątkowo dla niej ciężki. Modelka straciła niebywale ważną część swojego życia i aktualnie znajduje się w rozpaczy. 

Joanna Krupa nie tak dawno pochwaliła się swoim fanom, że jest w ciąży. Jej radość z błogosławionego stanu zmąciło jednak niebywale przykre wydarzenie. 

Jeszcze niedawno Joanna Krupa cieszyła się z ciąży

Jak wiadomo od dawna, modelka jest niesamowitą miłośniczką zwierząt. Bierze regularnie udział w różnych akcjach, które mają na celu poprawienie komfortu życia zwierząt na świecie. Teraz przeżywa trudne chwile - odszedł jej ukochany piesek.

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że traktuje zwierzęta jak pełnoprawnych członków rodziny. Dlatego swojego kochanego pieska - yorka Rugby, opłakuje co najmniej tak, jak dzieciątko. 

Moje serce jest rozbite na setki kawałków i jestem tysiąc mil stąd. Spoczywaj w pokoju mały aniołku Rugby. Czasami życie po prostu nie ma sensu. Rzeczy, które kochamy, zostają zabrane. 9 czerwca 2019 r. - napisała Joanna Krupa na Instagramie, żegnając swojego ulubieńca. 

Pieska wspominał również były mąż Joanny Krupy - Romain Zaigo, który uczestniczył w wychowywaniu malucha. Jego ta strata również bardzo mocno zabolała. 

Mój Syn na zawsze... Będę się modlił za niego i z nim tęsknił do końca mojego życia. Rugby był najpiękniejszą psiną na świecie. Kocham Cię na zawsze Rugby – skomentował były partner Joanny.

Współczujemy.