18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieźle

Joanna Krupa zdradza, ile przytyła w ciąży. Fanki nie wierzą

Malwina Kossela
28.08.2019  14:29
Joanna Krupa zdradza, ile przytyła w ciąży. Fanki nie wierzą
Joanna Krupa zdradza, ile przytyła w ciąży. Fanki nie wierzą Fot: SPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa, znana głównie jako jurorka w programie Top Model, wkrótce zostanie mamą. Zdradziła, ile przytyła w ciąży - fankom bardzo trudno w to uwierzyć.

Joanna Krupa razem z mężem Dogulasem Nunesem - oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. 40-letnia przyszła mama w ciąży wygląda kwitnąco. Wiele kobiet zastanawia się jednak, czy perfekcyjna figura modelki wciąż będzie taka perfekcyjna, gdy na świecie znajdzie się jej maluszek. 

Ile Joanna Krupa przytyła w ciąży?

Z tej przyczyny mnóstwo osób zastanawia się, ile Joanna Krupa przytyła będąc w ciąży? Ona sama nie ma żadnych problemów z tym, żeby o tym mówić. Przed ciążą ważyła ok. 53 kg - w trakcie jej trwania przybyło jej ok. 10 kg, zatem w tym momencie jej waga oscyluje blisko wartości 63 kg. 

Fanki zarzuciły jej, że jest zdecydowanie za chuda jak na ten moment ciąży, na co Krupa odpowiedziała im, że nie trzeba jeść zbyt dużo bo to nie jest dobre ani dla matki, ani dla dziecka. Dyskusja była naprawdę ostra i padały w niej w domyśle różne niekulturalne określenia, takie jak choćby: "jeść jak świnia".

Kiedy już paląca kwestia ciążowej wagi się wyjaśniła, teraz wszyscy będą na pewno myśleć o tym, jak Joanna Krupa nazwie swoje maleństwo? Na szczęście, przyszli rodzice nie ukrywają tego, jakie mają plany.

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace - zdradziła w rozmowie z redakcją Flesza, osoba związana z produkcją programu Top Model.

Czego by nie mówić, Joanna zdecydowanie w ciąży nie narzeka na brak energii.

Waszym zdaniem naprawdę jest za chuda?