18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczęśliwa nowina

Joanna Krupa zostanie mamą! Dziecko będzie hipnotajzing?

26.05.2019  18:17
Joanna Krupa jest w ciąży
Joanna Krupa jest w ciąży Fot: Instagram/Joanna Krupa

Modelka, gwiazda "Top Model" TVN Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. Wesołą nowinę przyszła mama ogłosiła na Instagramie.

W dzień mamy wszyscy chwalą się swoimi rodzicielkami i składają im najszczersze życzenia. W mediach społecznościowych aż roi się od zdjęć gwiazd z mamami, ale nie Joanny Krupy. Joanna Krupa postanowiła świętować w ten dzień inaczej i oznajmiła światu, że sama jest w ciąży!

Chciałam podzielić się z wami wspaniałą wiadomością. Ja i Douglas Nunes jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszym życiu. Nie możemy się doczekać - napisała pod zdjęciem z testem ciążowym.

Zobacz także

Joanna Krupa w ciąży. Kiedy poród?

Joanna Krupa mamą zostanie po raz pierwszy. Nie wiadomo jak na razie, który to miesiąc ciąży, jednak gdy pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" w niedzielę rano, już delikatnie odznaczał jej się brzuszek.

Przy okazji i tam, przed kamerami, wyznała, w jakim jest stanie, ale zapewniła, że nie zamierza zwalniać tempa i już szykuje się do kolejnej edycji "Top Model". Dla fanów - ta już na jesieni!

Przyszłym mamie i tacie życzymy dużo szczęścia!

 

Czytaj także