18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Joanna Kulig pozuje z Bradem Pittem. Internauci bezlitośni

Redakcja
03.12.2018  13:57
joanna kulig
joanna kulig Fot: Rex Features/East News

Joanna Kulig zyskuje popularność w Hollywood. Polska aktorka coraz częściej widywana jest na prestiżowych imprezach. Na jednej z ostatnich poznała Brada Pitta, z którym zrobiła sobie zdjęcie.

Po przełomowym występie w filmie „Zimna Wojna” Joanna Kulig zyskała uznanie międzynarodowego środowiska aktorskiego i coraz częściej zapraszana jest na branżowe imprezy. Tej sobotniej na pewno jeszcze długo nie zapomni.

1 grudnia Kulig pojawiła się na bankiecie świątecznym Amazon Studios. Jak donosi „Plotek”, wśród zaproszonych byli też m.in. Katy Perry, Demi Moore, Heidi Klum czy Kate Hudson. Pojawił się też Brad Pitt, z którym polska gwiazda, w ewidentnym stanie ekscytacji, zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Bezlitośni internauci wytykają ciężarnej aktorce nietrafioną stylizację i grymas na twarzy. Wygląda okropnie, niezadbana, nieprofesjonalnie i prowincjonalnie - pisze @lola. Wielu fanów podkreśla jednak, że „każdy normalny przy Bradzie by miał taką minę”.

Okazuje się, że szeroko komentowane zdjęcie Joanny Kulig i Brada Pitta może nie być ich ostatnią wspólną fotografią. Polska aktorka od niedawna należy do tej samej agencji aktorskiej, co hollywoodzki gwiazdor.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Kulig nago w filmie "Kler"

Joanna Kulig i Brad Pitt na imprezie Amazon Studios

joanna-kulig-brad-pitt
joanna-kulig-brad-pitt Fot: Rex Features/East News

logo Tu się dzieje