18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za stawka

Joanna Kulig będzie milionerką. W serialu Netflixa zarobi krocie

19.06.2019  16:08
Joanna Kulig zarobi miliony w serialu Netflixa
Joanna Kulig zarobi miliony w serialu Netflixa Fot: Rex Features/East News

Polska Aktorka Joanna Kulig robi światową karierę. Właśnie kręci serial dla platformy Netflix, w którym zarobi pieniądze, o jakich większość polskich artystów może jedynie pomarzyć.

Angaż w serialu Netflixa to ogromna szansa na światową karierę. Joanna Kulig już została pokochana przez widzów na całym świecie dzięki głównej roli w "Zimnej Wojnie". Teraz znów staje przed wielką szansą - zagra jedną z głównych ról w serialu "The Eddy".

Kulig zarobi miliony

Zdjęcia serialu trwają we Francji, gdzie Kulig wyjechała razem ze swoim maleńkim synkiem. Jak się okazuje, nie musi tam zbytnio niczym się przejmować. Netflix zapewnia jej bowiem transport, wyżywienie i opiekę medyczną dla niej i jej dziecka. Jest też oczywiście wynagrodzenie. A to zwala z nóg.

Za główną rolę kobiecą - Kulig wcieli się w postać piosenkarki z problemem alkoholowym - Polka zarobi naprawdę grube pieniądze - podaje "Super Express". Za jeden dzień zdjęciowy dostanie aż 25 tysięcy dolarów, czyli niemal 100 tysięcy złotych!

logo Tu się dzieje