18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To musiało się tak skończyć

Joanna Kulig zagra główną rolę u reżysera „La La Land”

09.04.2019  18:44
Joanna Kulig robi karierę w Hollywood
Joanna Kulig robi karierę w Hollywood Fot: Tomasz Urbanek/East News

Joanna Kulig ma swoje 5 minut od czasu premiery „Zimnej Wojny”. Zachwyciła tam wszystkich, również Damiena Chazelle, reżysera m.in. „Whiplash” i „La La Land”.

Znakomita rola Joanny Kulig w filmie „Zimna Wojna” zaowocowała wieloma nagrodami i nominacjami. I choć w tej najważniejszej, oscarowej kategorii, nie znalazło się jej nazwisko, to mówili o niej znawcy kina na całym świecie. Ten rozgłos spowodował również wyjazd Joanny Kulig do Hollywood, gdzie stara się rozbić filmowy bank i zaistnieć w filmowym biznesie na światową skalę. Pierwszy krok ku temu właśnie staje się rzeczywistością.

Joanna Kulig u twórcy „La La Land”

Aktorka właśnie otrzymała główną rolę w serialu Netfliksa, który stworzy Damien Chazelle. Reżyser znany jest m.in. z takich oscarowych filmów jak „Whiplash” czy „La La Land”. Tworzony przez niego serial Netfliksa to, podobnie jak „La La Land”, historia z muzyką w tle. Co ciekawe jego główną scenerią będzie Paryż. Czyli Joanna Kulig w roli wokalistki tworzącej w Paryżu to obraz z „Zimnej Wojny”, który szczególnie przypadł do gustu producentom.

Serial Netfliksa z Joanną Kulig

Serial będzie zatytułowany „The Eddy” i opowie historię Mai (Joanna Kulig), która jest piosenkarką borykającą się z problemem alkoholowym.Poza sceną czuje się zagubiona, a jej problemy niestety przekładają się na jej twórczość i karierę muzyczną. W związku z tym postanawia dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje. Serial ma pokazywać życie jednego z paryskich nocnych klubów. Możemy więc spodziewać się Joanny Kulig prezentującej swoje taneczne i wokalne umiejętności.

Czytaj także