18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A karierę miała jak w banku...

Żona Kurskiego znika z TVP. Podpadła?

Wojciech Kozicki
04.01.2023  09:07
Koniec Kurskich w TVP. Poszło o disco polo?
Koniec Kurskich w TVP. Poszło o disco polo? Fot: WOJCIECH STRóżYK/REPORTER

Rok 2023 w TVP zaczął się z hukiem i dla niektórych chyba sylwester wciąż trwa. Najpierw Jacek Kurski zwolniony, a teraz jego żona Joanna Kurska również porzuca pracę w Telewizji Publicznej. Los bywa przekorny. Parapapara papa ooo ooo...

Joanna Kurska, czyli żona wybitnego ekonomisty Jacka Kurskiego, odchodzi z TVP. Jak ujawnia Onet, szefowa programu „Pytanie na śniadanie” w czwartek pojawi się na ostatnim spotkaniu z pracownikami Telewizji Publicznej. Nowy prezes TVP Mateusz Matyszkowicz podobno już w grudniu 2023 roku podjął decyzję o jej usunięciu.

Joanna Kurska odchodzi z TVP. Nowy prezes nie lubi disco polo

Przypomnijmy, że Joanna Kurska wróciła do TVP we wrześniu 2022 roku, natychmiast po wyruceniu ze stacji Jacka Kurskiego. Pojawiły się doniesienia, że weszła w drogę nowemu prezesowi, który nie chciał disco polo w narodowych mediach. Czarę goryczy miał przelać spot „Reklama dzieciom”, w którym pojawiła się 1,5-roczna córka Kurskich: Anna Klara Teodora.

Jak ujawnia Onet.pl, prezes TVP miał wręczyć Kurskiej wypowiedzenie, gdy tylko żona Kurskiego wróci z urlopu. Była jednak szybsza i 3 stycznia sama zwolniła się z telewizji PiS.

Joanna Kurska miała zapewniać, że nie ma w zamiarach ewentualnej wyprowadzki z Polski, a całym sercem chce zachować swoją posadę. Zespół „Pytania na śniadanie” ogromnie ją ceni, a niektórzy stanęli w obronie swojej szefowej – pisze Radio ZET.
Czytaj także