18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważna?

Joanna Liszowska bez makijażu! Musicie poznać jej prawdziwą twarz

18.08.2019  11:06
Joanna Liszowska bez makijażu! Musicie poznać jej prawdziwą twarz
Joanna Liszowska bez makijażu! Musicie poznać jej prawdziwą twarz Fot: VIPHOTO/East News

Joanna Liszowska przez lata starała się pokazać, że kompleksy nie są jej problemem. Jednakże nieczęsto prezentowała się w tym czasie bez makijażu. Na szczęście można odnaleźć w internecie fotografie pokazujące jej prawdziwą twarz.

Joanna Liszowska od lat zajmuje miejsce wśród najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Ostatnio próbuje również swoich sił w śpiewaniu, co raz wychodzi jej lepiej, a raz gorzej.

Joanna Liszowska bez makijażu

Niemniej, Liszowska, która nie jest jedną z gwiazd o nienagannej figurze - od lat pokazuje, że nie wstydzi się swojego ciała i akceptuje się w stu procentach. Mimo wszystko, nie często mamy okazję oglądać ją bez makijażu.

Jednakże raz na jakiś czas w przypływie szczerości - zamieszczała ona na Instagramie swoje zdjęcia bez makijażu. Przypominamy, jak gwiazda Przyjaciółek wygląda w swojej naturalnej odsłonie.

W takiej formie podoba Wam się bardziej? A może wolicie, kiedy jest gwiazdą w stu procentach ogarniętą przez świetnych fryzjerów i stylistów?