18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłości żal

Rozwodzi się z milionerem. Nie dostanie ani grosza

24.05.2019  13:05
Rozwodzi się z milionerem. Nie dostanie ani grosza
Rozwodzi się z milionerem. Nie dostanie ani grosza Fot: MICHAL KLAG/REPORTER

Joanna Liszowska rozwodzi się ze swoim mężem i ojcem dwóch córek - Olą Serneke. Aktorka będąca dotychczas żoną milionera nie dostanie nic z jego majątku.

Szkoda, oj szkoda tej miłości. Jeszcze bardziej zaś szkoda, że znanej aktorki nic po tym rozwodzie realnie nie pocieszy.

Media sprytnie dowiedziały się, że w jednym z warszawskich sądów toczy się postępowanie rozwodowe aktorki i jej męża. Kiedy lata temu para brała ślub, niejedna osoba zazdrościła Joannie tego, że wychodzi ona za milionera. Fani wizualizowali sobie wtedy, jakie to luksusy na nią czekają. Jednakże artystka nie zobaczy już nic z fortuny (wkrótce byłego) męża.

Joanna Liszowska rozwodzi się z mężem

Dlaczego? Otóż jak widać parę połączyły szczere uczucia, a nie pieniądze - bowiem przed ślubem aktorka znana z serialu Przyjaciółki podpisała intercyzę!

O kryzysie w związku tych dwojga mówiono już dawno. Parze nie układało się najlepiej. Joanna Liszowska milczała na temat swojego małżonka i nie pojawiała się z nim nigdzie - ani na oficjalnych galach, ani w mediach społecznościowych. Nieoficjalnie na jaw wyszło, że powodem rozstania pary jest odmiana wizja na wspólną przyszłość. Serneke planuje kolejne działania biznesowe w Szwecji, a Joannie bardziej zależy na karierze w Polsce.

Jedyne na co może liczyć aktorka, biorąc pod uwagę fakt, że podpisała intercyzę to jednorazowa, duża kwota za straty moralne oraz alimenty na dwie córki - Stellę i Emmę.

Widać, że większość historii miłosnych nie kończy się happy endem. Po dziewięciu latach dzielenia życia między Polskę a Szwecję - para ostatecznie podzieli... się.

Przypominamy ślub pary

TRICOLORS/East News
Radoslaw SALACINSKI/East News
Radoslaw SALACINSKI/East News
Czytaj także
Przeczytaj więcej