18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnili kim jest!

Opozda przyłapana z NIM! "Soczysty pocałunek"

Wojciech Kozicki
13.06.2023  20:05
Joanna Opozda przyłapana z NIM! "Soczysty pocałunek"
Joanna Opozda przyłapana z NIM! "Soczysty pocałunek" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż walczą o rozwód… a aktorka już ma nową miłość? Paparazzi przyłapali ją z tajemniczym mężczyzną. Kim jest nowy partner Joanny Opozdy?

Joanna Opozda i Antek Królikowski toczą wojnę o rozwód. Mama małego Vincenta najwyraźniej już teraz planuje ułożyć sobie życie uczuciowe. Niedawno zapowiedziała drugie dziecko, a teraz przyłapano ją z tajemniczym adoratorem.

Joanna Opozda znowu zakochana? Aktorkę przyłapali paparazzi, gdy była na randce z tajemniczym przystojniakiem. Soczysty pocałunek pary możemy podziwiać na okładce jednego z tabloidów

- pisze Radio ZET.

Joanna Opozda przyłapana z NIM! Super Express ujawnia

Jak ujawnia „Super Express”, Opozda spotkała się „w nocnym klubie z nowym przyjacielem” późną nocą. Były tańce, czułości oraz gorące pocałunki. Podobno ma na imię Jan i ma 24 lata. Jest więc o 10 lat młodszy od Joanny Opozdy. Jak ujawnił informator „Super Expressu”, zalotnik jest magistrem Wydziału Zarządzania oraz studentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Tabloidy rozpisują się o życiu prywatnym Jana. Podobno jest zapalonym tenisistą. Bierze nawet udział w w turniejach.

Joanna pojawiła się w klubie późną nocą. Z nowym przyjacielem bawili się wyśmienicie, nie schodzili z parkietu i co chwilę wymieniali się czułościami i gorącymi pocałunkami. Z lokalu wyszli razem, tuż nad ranem, trzymając się za dłonie. Po chwili chłopak wziął ją na ręce, niczym prawdziwą księżniczkę, a ona wyglądała na szczęśliwą

- ujawnia Super Express.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje