18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"To trudna sytuacja"

Opozda zapowiada drugie dziecko. Nowa miłość?

Wojciech Kozicki
14.02.2023  16:48
Joanna Opozda zapowiada drugie dziecko. Królikowski zazdrosny?
Joanna Opozda zapowiada drugie dziecko. Królikowski zazdrosny? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Joanna Opozda przekazała radosną nowinę. Syn Opozdy i Antka Królikowskiego będzie miał rodzeństwo. To oficjalna zapowiedź ciąży polskiej gwiazdy? Niekonieczne, ale drugie dziecko może się pojawić bez ciążowego brzucha…

Joanna Opozda ujawniła, że po raz drugi zostanie mamą. W rozmowie z plotkarskim portalem Jastrząb Post przyznała, że samotne macierzyństwo nie jest łatwe. Ujawniała, że chce w przyszłości zaadoptować dziecko i nawet trochę już o tym poczytała. Kiedy zapadnie decyzja o adopcji? Joanna Opozda powiedziała jedynie „pożyjemy zobaczymy”.

Joanna Opozda o miłości i drugim dziecku

Przypominamy, że Joanna Opozda miała zdrowotne problemy w ciąży. Nie mogła jednak w pełni liczyć na ojca dziecka Antka Królikowskiego, który podobno dopuścił się zdrady, gdy ona wciąż była w ciąży. Teraz najpiękniejsza polska aktorka wychowuje dziecko samotnie. Nie ukrywa, że jako samotna matka i gwiazda jest w nieco uprzywilejowanej sytuacji. Może też liczyć na wsparcie swojej mamy.

Nie każda samotna mama ma takie możliwości, jakie ja mam, nie każda samotna mama ma taką wspaniałą mamę, jak ja mam. To jest trudna sytuacja, bo samodzielne macierzyństwo nigdy nie jest proste. Ale myślę, że daję radę. To macierzyństwo dodało mi sił. Na początku nie było łatwo. Ale mój synek jest taką motywacją dla mnie. Wszystko, co robię- robię z myślą o nim – powiedziała Joanna Opozda. (Jastrząb Post)

Joanna Opozda i nowa miłość? Przyznała, że na razie o następcy Antka Królikowskiego nie ma mowy. Jest w pełni pochłonięta przez opiekę nad dzieckiem i to syn Vincent jest jej największą miłością.

Z kim Joanna Opozda spędzi walentynki?

logo Tu się dzieje