18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozpacz trwa?

Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka: "Źle przeprowadzona operacja"

25.11.2022  13:24
Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka
Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka Fot: Piotr WYGODA/East News

Joanna Przetakiewicz była kiedyś partnerką Jana Kulczyka. Jak się okazuje, kobieta ma w sobie wciąż wiele goryczy, względem przedwczesnej śmierci biznesmena. Projektantka mówi, dlaczego mężczyzna odszedł tak wcześnie.

Śmierć Jana Kulczyka zszokowała Polaków. Wydawało się, że biznesmen przejdzie prosty zabieg kardiologiczny i wszystko w jego życiu wróci do normy. Tymczasem operacja w Wiedniu zakończyła jego życie.

Joanna Przetakiewicz, która kiedyś była partnerką Jana Kulczyka, do dziś nie może się z tym faktem pogodzić. Projektantka bardzo szczerze wypowiedziała się o okolicznościach śmierci jednego z najbogatszych Polaków. 

Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka

Jan Kulczyk zmarł w wyniki nieudanej operacji kardiologicznej, na którą zdecydował się w jednej z najlepszych europejskich klinik - tej w Wiedniu. Niestety, nie powiodła się ona i w takich okolicznościach życie Kulczyka zgasło.

Nikomu się nie mieści w głowie, zresztą prasa austriacka o tym dużo pisała, że ta operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona. To jest oczywiście przykry temat, ale Jan nie żyje i taka jest prawda

- mówiła ostatnio Joanna Przetakiewicz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Widać, że w jej sercu wspomnienia są wciąż żywe. Mamy nadzieję, że czas zaleczy te głębokie rany.

Czytaj także