18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktor pokazał nagrania i zdjęcia

Johnny Depp ofiarą przemocy domowej?

14.03.2019  15:21
Johny Deep i Amber Heard.Para wzięła rozwód w 2017 roku
Johny Deep i Amber Heard.Para wzięła rozwód w 2017 roku Fot: Ekaterina Chesnokova/Eastnews

Szykuje się zwrot w sprawie Johnnego Deppa i jego byłej żony Amber Heard. Aktor, oskarżony o przemoc wobec kobiety, przedstawił dowody, że to on był ofiarą. Są wśród nich zdjęcia, nagrania i świadkowie.

Sprawa Johnnego Deppa i Amber Heard ciągnie się od 2016 roku. Wtedy, po blisko roku małżeństwa, aktorka złożyła pozew o rozwód. Kilka dni później zażądała zakazu zbliżania się dla Johnnego Deppa. Rozwód para uzyskała w 2017 roku.

Johny Depp oskarżony

W trakcie sprawy rozwodowej na jaw wyszły kolejne niepokojące fakty, którymi podzieliła się Amber Heard. Oskarżyła bowiem Johnnego Deppa o stosowanie wobec niej przemocy. Na dowód przedstawiła nawet na swoim Instagramie zdjęcie twarzy z widocznymi siniakami. To wystarczyło, aby Johny Depp został uznany za oprawcę.

Amber Heard bohaterem #MeeToo

O ile Depp stał się w tym czasie persona non grata, o tyle jego była żona jawiła się jako bohaterka ruchu #MeeToo. American Civil Liberties Union mianowało ją nawet ambasadorką praw kobiet a jej akcje poszybowały mocno w górę.

Swój oczekiwany finał sprawa znalazła na łamach „The Washington Post”, który opublikował list Amber Heard, w którym ta zawarła historię swojej walki o prawdę.

Johnny Depp ofiarą przemocy domowej?

Teraz okazuje się, że historia może się obrócić o 180 stopni. Na początku marca tego roku Johnny Depp złożył do sądu w Virginii pozew. Oskarżył w nim Amber Heard o zdradę, zniesławienie, cynizm i granie pod publikę.

Jak pisze portal „Wirtualna Polska”, wśród załączonych przez Deppa dowodów mają być liczne nagrania i zdjęcia rzucające zupełnie nowe światło na osobę Amber. Ponadto Depp przyprowadził też ze sobą świadków.

Materiały te mają zawierać bezpośrednie dowody na to, że to Amber Heard dopuszczała się przemocy domowej i biła swojego ówczesnego męża. Miała go kopać, bić pięściami po twarzy a nawet rzucać w niego butelką wódki. Podczas jednej z awantur aktor miał prawie stracić palec.

Amber Heard działała z premedytacją

Według przedstawionych zeznań aż 17 świadków, których powołał Depp, Amber Heard miała z premedytacją symulować pobicia i liczne awantury, by później móc oskarżyć byłego męża. Jeden z ochroniarzy gwiazdora miał nawet powiedzieć, że któregoś razu aktorka stojąc obok Johnnego Deppa zaczęła wykrzykiwać , by ten przestał ją bić, mimo, że nic się nie działo. Inna osoba zeznała, że Amber zdemolowała ich apartament, a potem winą obarczyła o wszystko Deppa.

Twarde dowody Johnnego Deepa

Do zeznać i nagrań dołączono zdjęcia pobitego Johnnego Deppa oraz jego pokiereszowanej dłoni. Co więcej, zawarto też 87 filmów, które mają świadczyć o rzekomej winie Amber Heard.

Przeczytaj więcej
Komentarze