Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie. Oszałamające zdjęcie

24.05.2019  14:23
Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie. Oszałamające zdjęcie
Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie. Oszałamające zdjęcie Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jolanta Kwaśniewska pomimo upływu lat pozostaje ulubioną pierwszą damą Polaków. Zdjęcie z jej ślubu z Aleksandrem sprawi, że zaniemówicie.

Jolanta Kwaśniewska mimo upływu lat pozostaje ulubioną pierwszą damą Polaków. Nieodmiennie wszyscy cenią jej klasę i urodę. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak przepiękną kobietą była na początku swojego małżeństwa.

Zdjęcie ze ślubu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich jest rewelacyjne. Widzimy na nim Jolę, która nie ma charakterystycznych dla siebie krótkich, czarnych włosów - tylko długie i brązowe fale. Podczas ceremonii kobieta jest jak zawsze bardzo elegancka, dystyngowana, ale również poważna. Czyżby stresował ją ten moment?

Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie

Kwaśniewscy na swoim ślubie, fot. Wikimedia Commons

W przeciwieństwie do współczesnych panien młodych - Jolanta Kwaśniewska wyglądała niezwykle naturalnie na swoim ślubie. Jest praktycznie nieumalowana - widać, że postawiła po prostu na piękno płynące z jej młodości. Na fotografii ma ona ledwie 24 lata!

Koło niej stoi przyszły prezydent Polski - Aleksander Kwaśniewski. Wygląda znacznie poważniej od swojej młodziutkiej małżonki. W dużej mierze jest to wina pokaźnego wąsa, na który postawił.

Na swojej ślubnej ceremonii Jolanta nie mogła nawet przewidzieć, jakie życie czeka ją z Kwaśniewskim. Lata później ta urocza dziewczyna miała stać się nie tylko ulubioną pierwszą damą, ale również kobietą, którą Polacy namawiali by sama spróbowała swoich sił w wyborach prezydenckich. Nigdy się na to jednak nie zdecydowała.

Przeczytaj więcej
Komentarze