18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szyk i wdzięk

Jolanta Kwaśniewska w bikini. Klasa nawet przy kąpieli słonecznej

25.08.2019  13:17
Jolanta Kwaśniewska w bikini. Klasa nawet przy kąpieli słonecznej
Jolanta Kwaśniewska w bikini. Klasa nawet przy kąpieli słonecznej Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jolanta Kwaśniewska była zdecydowanie jedną z najbardziej cenionych pierwszych dam w Polsce. Niedawno zaprezentowała się w bikini podczas rodzinnego wypoczynku. Nawet w momencie kąpieli słonecznej zachowała klasę. 

Jolanta Kwaśniewska była ceniona przede wszystkim z uwagi na bardzo wysoki poziom kultury osobistej, jaki prezentowała zawsze i wszędzie swoim zachowaniem. Po tym, jak jej mąż zakończył drugą kadencję swojej prezydentury - część osób namawiała pierwszą damę, by to ona wystartowała w wyborach. Ta jednak postanowiła odciąć się od polityki.

Jolanta Kwaśniewska wypoczywa

Faktycznie Kwaśniewska nie komentowała tego, co się dzieje na arenie politycznej. Zrobiła to tylko kilka razy - m.in. wtedy, kiedy oburzyła się rządami Jarosława Kaczyńskiego. Poza tym dawna pierwsza dama trzyma się na uboczu.

Co jakiś czas do mediów wracają tematy z nią związane. Nie tak dawno hitem było jej zdjęcie ze ślubu, na którym Kwaśniewska wyglądała oszałamiająco. Teraz na podobny hit wyrastają... zdjęcia byłej pierwszej damy w kostiumie kąpielowym.

Kwaśniewska wraz z mężem, córką i zięciem wypoczywała nad wodą. Dobrała na tę okazję jednoczęściowy kostium, w niebieskim kolorze i trzeba przyznać, że w tym nieskromnym wydaniu również wyglądała obłędnie. 

AGENCJA SE/East News
AGENCJA SE/East News Fot: AGENCJA SE/East News
AGENCJA SE/East News
AGENCJA SE/East News Fot: AGENCJA SE/East News

Gratulujemy takiej formy i liczmy, że będziemy mieli jeszcze okazję oglądać Jolantę w podobnie sielankowych okolicznościach.

Przeczytaj więcej
Komentarze