Co za ciało!

Jolanta Kwaśniewska wygląda świetnie. Na jaw wyszła jej dieta cud

07.09.2019  13:12
Jolanta Kwaśniewska wygląda świetnie. Na jaw wyszła jej dieta cud
Jolanta Kwaśniewska wygląda świetnie. Na jaw wyszła jej dieta cud Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jolanta Kwaśniewska mimo upływu lat wciąż wygląda świetnie i może pochwalić się nienaganną figurą. Wszystko zawdzięcza... tajemniczej diecie cud.

Jolanta Kwaśniewska na przepis na jedzenie i aktywności, dzięki którym od lat cieszy się perfekcyjnym wyglądem. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia z plaży, kiedy ma na sobie bikini, by wiedzieć, że należy brać przykład z byłej pierwszej damy.

Jolanta Kwaśniewska ma przepis na oszałamiającą figurę

Kwaśniewska rzadko kiedy mówi o tym, jak żyje i co stosuje by wglądać fenomenalnie. Jak się okazuje, żona Aleksandra Kwaśniewskiego od lat korzysta z pomocy dietetyka. Zasady zdrowego odżywiania nie są jej obce, a dzięki temu może cieszyć się niesamowitą formą. Co więcej - przy tym wszystkim wcale nie liczy kalorii!

Jolanta przestała liczyć kalorie i postanowiła odżywiać się po prostu bardzo racjonalnie. Nie stosuje żadnych modnych diet, ale stara się jeść zdrowo i niezbyt duże porcje. Jeśli pozwoli sobie na coś słodkiego, to sięga jedynie po niewielki kawałek. Na śniadanie zwykle jada owsiankę, a jej ulubionym dodatkiem do obiadu jest kasza jaglana - twierdzi osoba z otoczenia Kwaśniewskiej.

Poza tym, Kwaśniewska jest wielką fanką sportu. Jak wiadomo - w zdrowym ciele, zdrowy duch. Nic więc dziwnego, że Jolanta prezentuje się do tego stopnia zabójczo, skoro doskonale wie, jak o siebie zadbać.

Podobno pierwsza dama najbardziej lubi sporty wodne. Życzymy jej szczerze, by zawsze wyglądała tak obłędnie!

Przeczytaj więcej
Komentarze