18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niespokojny poród

Polska aktorka urodziła synka! Do jej mieszkania wtargnęła policja

18.06.2019  16:03
Julia Rosnowska urodziła synka
Julia Rosnowska urodziła synka Fot: Instagram/Julia Rosnowska

Aktorka Julia Rosnowska urodziła pierwsze dziecko i faktem tym pochwaliła się w sieci. Nie obyło się jednak bez niepokoi. W czasie porodu do jej mieszkania wkroczyła policja.

Pierwsze dziecko - synek - Julii Rosnowskiej, przyszedł na świat w niedzielę 16 czerwca. Aktorka znana między innymi z "Julii" TVN i "Bez Tajemnic"" HBO pochwaliła się uroczym zdjęciem malucha na Instagramie. Przy okazji opisała jego narodziny jako najtrudniejszy i najbardziej niesamowity dzień w jej 30-letnim życiu.

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być „zbyt trudne”. Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc - napisała.

Policja w mieszkaniu aktorki

Julia podziękowała najbliższym, dwóm położnym i douli, które towarzyszyły jej przy porodzie. Ten odbywał się w jej domu w Warszawie, co zaniepokoiło czujnych sąsiadów.

Jeden z nich, przerażony krzykami docierającymi z mieszkania Rosnowskiej, zawiadomił policję. Przestraszył się, ze kobiecie może dziać się krzywda. I faktycznie, przeżywała niewyobrażalny ból, ale związany nie z przemocą domową, a z przyjściem na świat potomka.

Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. Żarty na bok - dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy - napisała aktorka.

Młodym mamie i tacie gratulujemy potomka. Mamy nadzieję, ze stworzą piękną, szczęśliwą rodzinę!

Zobacz także
Zobacz także