Ładnie?

Julia Wieniawa brudnymi stopami reklamuje firmę kosmetyczną

14.06.2019  09:09
Julia Wieniawa brudnymi stopami reklamuje firmę kosmetyczną
Julia Wieniawa brudnymi stopami reklamuje firmę kosmetyczną Fot: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa wie, jak radzić sobie z promocją w rodzimym show-biznesie. Jednak i jej zdarzają się pewne wpadki. Tym razem zareklamowała firmę kosmetyczną z... brudnymi stopami.

Julia Wieniawa jest aktorką młodego pokolenia, która wyjątkowo skutecznie rozpala jego wyobraźnię. Dziewczyna doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie wokół siebie i jest na tyle skuteczna, że kontrakty reklamowe zawierają z nią coraz to nowe firmy.

Julia Wieniawa i jej brudne stopy

Nie zawsze wszystko jednak idzie jak z płatka. W najnowszym spocie reklamowym kosmetycznego giganta, jakim jest Soraya - wystąpiły... brudne stopy aktorki.

Wieniawa marzy o tym, żeby w przeszłości mieć własną linię kosmetyków. Nim jednak do tego dojdzie, warto byłoby zadbać o takie szczegóły, jak chociażby czyste stopy w reklamie. Chociaż widać, że ta część ciała sprawia jej pewne problemy.

Screenshot z Facebook/@Soraya

Możliwe, że się mylimy. Być może umorusane stópki miały podkreślać związek marki z naturą. Nam jednak wydaje się to być odrobinę niesmaczne. Już lepsze było pozowanie na ananasie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze