18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tym razem naprawdę!

Julia Wieniawa CAŁKIEM NAGO! Gorąca sesja pod prysznicem [FOTO 18+]

27.12.2022  12:31
Julia Wieniawa nago
Julia Wieniawa nago Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Paweł Wodzyński/East News, Instagram kmag_magazine

Julia Wieniawa wzięła udział w bardzo kreatywnej sesji zdjęciowej dla magazynu „K MAG”, w której pozuje jako postać z gry „The Sims”. Na jednym zdjęciu pokazała się całkowicie nago!

Niedawno pisaliśmy o nowej sesji Julii Wieniawy dla magazynu „K MAG”. Widzieliśmy już wtedy, że zdjęcia są odważne, ale nie sądziliśmy, że aż tak. Na okładce widnieje bowiem Julka w samej li bieliźnie. Ale to jak u Hitchcocka – zaczyna się od trzęsienia ziemi, a napięcie tylko rośnie. Teraz gwiazda pokazała zdjęcie w totalnym i doszczętnym negliżu.

Julia Wieniawa nago

Sesja dla magazynu oscyluje wokół popularnej serii gier „The Sims”, w których sterujemy swoimi ludźmi i wykonujemy codzienne, nieraz trywialne obowiązki oraz zaspokajamy ich potrzeby. Coś jak tamagochi, ale kilka poziomów dalej. Jedną z rzeczy, którą można tam zrobić, to rzecz jasna wziąć prysznic. Fani gier nieraz ekscytowali się tą fazą rozgrywki, ponieważ mieli nadzieję, że zobaczą swoich ludzików całkiem nago. Zawsze przeszkadzała im jednak ta przeklęta cenzura.

I tutaj nie jest inaczej! Julia Wieniawa zapozowała nago, lecz pomiędzy nią a widzami stanął mur pikselozy. Na profilu instagramowym magazynu pojawiło się więc zdjęcie z wygiętą ponętnie nagą Julią pod prysznicem, lecz zakryte całunem cenzury. Istnieje też możliwość, że Julia, wiedząc, że zostanie zakryta pikselami, pozowała w cielistej bieliźnie, aby jedynie stworzyć odpowiedni efekt. Tak czy inaczej, to najgorętsza fotografia młodej wokalistki.

Nagą Julkę znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także