18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Musiało boleć

Julia Wieniawa dla dobrego zdjęcia zrobi wszystko. Oto dowód

08.06.2019  16:22
Julia Wieniawa dla dobrego zdjęcia zrobi wszystko. Oto dowód
Julia Wieniawa dla dobrego zdjęcia zrobi wszystko. Oto dowód Fot: TRICOLORS/East News

W dobie internetu dobre zdjęcie to podstawa. Bez świetnych fotografii upadłoby wiele karier. Z powagi sytuacji doskonale zdaje sobie sprawę Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa doskonale wie, jak rozgrzewać swoich fanów. Dziewczyna dba o swoje konto na Instagramie, zamieszczając tam czasem osobliwe treści.  

Kiedy zdjęcie robi się samemu - ma się większy komfort. Można próbować do skutku, aż w końcu któreś wyjdzie idealnie. Kiedy jednak pada się "ofiarą" paparazzi - sprawa wygląda zupełnie inaczej. Czasem trzeba poświęcić bardzo wiele, żeby zdjęcie wyglądało dobrze.

Julia Wieniawa zdaje sobie jednak sprawę z tego, że dobre fotografie to teraz trzony kariery. Ostatnio pokazała, że dla dobrego zdjęcia jest w stanie zrobić wszystko. Dowodem na to jest fakt, że pozowała do zdjęć uśmiechnięta i promienna, podczas gdy na jej nodze widoczna była... bardzo bolesna rana.

Roześmiana Julia Wieniawa z raną na nodze

TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News Fot: TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
screenshot Pudelek.tv

Każdy z nas chociaż raz w życiu obtarł sobie nogę. Doskonale wiemy, jaki to ból - nawet, jeżeli rana jest niewielka. W przypadku Wieniawy rozcięcie skóry jest naprawdę pokaźne, a ona dodatkowo ma na sobie szpilki. Czego to się nie robi dla sławy.

Jedno jest pewne - aktorką jest bardzo dobrą. Wyglądała jak chodząca radość, podczas gdy walczyła z niewysłowionym bólem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze