18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boski wywczas

Julia Wieniawa pląsa w BIKINI na Bali, jakby jutra miało nie być!

05.01.2023  19:37
Julia Wieniawa - ależ dobra zabawa!
Julia Wieniawa - ależ dobra zabawa! Fot: Instagram juliawieniawa

Nasz najcenniejszy towar eksportowy udał się za granicę Rzeczypospolitej. Julia Wieniawa musiała trochę odpocząć od tego naszego polskiego bagienka – udała się na indonezyjską wyspę Bali.

Julia Wieniawa nie jest jakimś pospolitym zjadaczem cebuli. To jedna z najbardziej utalentowanych Polek – każdy doskonale zna jej wielkie role, śpiewa pod nosem jej hitowe piosenki i ubiera się w to, co ona zareklamuje swoim niezwykłym wizerunkiem. Doprawdy, to polska Kylie Jenner!

Jej życie nie jest jednak nieuchwytne – Julka chętnie relacjonuje to, co się u niej aktualnie dzieje na swoim profilu na Instagramie, gdzie śledzi ją aż ponad 2 miliony obserwujących (w tym piszący te słowa). Ostatnio aktorka/modelka/piosenkarka udała się na zasłużony urlop wypoczynkowy na rajską wyspę Bali, która znajduje się w obrębie granic największego islamskiego kraju świata – Indonezji.

Julia Wieniawa w bikini

My się tu kisimy w polskim smogu i pisowskim bagienku, a ona, słusznie zresztą, wykorzystuje swoje ciężko zarobione pieniądze, aby wygrzać się w azjatyckim słońcu. Zazdrościmy prawie tak mocno jak wygodnej posadki w spółce Skarbu Państwa.

Gorące słońce upraży nawet tych najbardziej ostrożnych – trzeba ściągnąć z siebie łaszki i wskoczyć w strój kąpielowy. Taką być może logiką pokierowała się Julia Wieniawa. Dlatego na zdjęciach z Bali, które wrzuciła na Instagrama, możemy ją zobaczyć w skąpym bikini. Od zdjęć bije też młodzieńcza wesołość! Ha ha! Julka pląsa i podskakuje jak szalona, jakby jutra i pojutrza miało nie być! Skacz, młoda kobieto, skacz za wolność, skacz za nas wszystkich!

Zdjęcia Julii Wieniawy w bikini możecie znaleźć poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Julia Wieniawa na Bali
Julia Wieniawa na Bali Fot: Instagram juliawieniawa
Czytaj także