18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepis na the best ciało

Wieniawa ujawnia swoją dietę! Dlatego jest najpiękniejsza

06.03.2023  21:36
Julia Wieniawa ujawnia sekret swojej diety. Nie tylko trening i gluten
Julia Wieniawa ujawnia sekret swojej diety. Nie tylko trening i gluten Fot: Instagram/Julia Wieniawa screen

Jak schudnąć i dbać o figurę? Julia Wieniawa to wie. Jest ekspertką w tej dziedzinie, a efekty widać gołym okiem. Piękne i zdrowe ciało to nie tylko dobre geny, ale też surowa dieta i trening. 

Julia Wieniawa to w Polsce ideał kobiecości, idealna figura i ciało bogini. Jak uzyskać i trzymać szczupłą sylwetkę? To proste. Aktorka wyznała w „Fakcie”, że nie je glutenu, słodyczy i syfu. Stara się jeść regularnie trzy razy dziennie co osiem godzin, stosując też 16-godzinny post. Przyznała, że Intermittent Fasting (tzw. post przerywany) przynosi u niej spektakularne efekty. 

Jako suplementy diety stosuje witaminę D3, K2, magnez, ashwagandhę, guaranę oraz kwasy omega-3. Zapewnia, że nie liczy kalorii, a po prostu reaguje na potrzeby organizmu.

Dieta Julii Wieniawy. Trening, zdrowie i kalorie

Co ważne, Julia Wieniawa w ogóle nie pije alkoholu! Jej codziennym rytuałem jest picie ciepłej wody z cytryną lub szota wody z cytryną, imbirem, kurkumą i pieprzem cayenne.  Po posiłku Wieniawa pije matchę na mleku owsianym.

Nie liczę kalorii. Chyba, że jestem na pudełkach, to wtedy dokładnie wiem, ile jem. Ale aktualnie po prostu odżywiam się zdrowo i przyjmuję mniej więcej 1500/1700 kalorii. Staram się słuchać własnego ciała. Natomiast: fast food - nie, mleko - nie, pieczywo – czasem – ujawniła Wieniawa. (Pudelek)

Objawy choroby Hashimoto i niedoczynności tarczycy

Dobra i zdrowa dieta u Wieniawa zmotywowana była chorobę. Aktorka cierpi na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto. Dręczyły ją anemia, trądzik, senność i wypadanie włosów. Ze względu na Hashimoto zrezygnowała z intensywnych treningów fizycznych, wybierając jogę (20 minut rano) i pilates. Ćwiczy zazwyczaj 3 razy w tygodniu.

Czułam się bardzo źle, jakbym była bańką mydlaną, która zaraz pęknie. Byłam napuchnięta, miałam obrzęki na twarzy, na powiekach. Wstawałam rano i prawie nie miałam oczu – opowiadała Wieniawa w "Dzień Dobry TVN".
Czytaj także