18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raduje się świat, radują się ludzie

Julia Wieniawa w kolejnej obłędnej sesji! Pozuje w skąpej bieliźnie

14.03.2023  18:20
Julia Wieniawa w bikini
Julia Wieniawa w bikini Fot: Instagram juliawieniawa

Przychodzimy do was z kolejnymi wstrząsającymi doniesieniami. Julia Wieniawa-Narkiewicz, znana wszem i wobec jako „Julia Wieniawa”, pokazała efekty fenomenalnej sesji dla marki produkującej bieliznę. Jest wporzo.

Julia Wieniawa robi wszystko – śpiewa, tańczy, recytuje i zapewne, w zaciszu domowym, potrafi zacerować skarpetę. Teraz poznaliśmy jej talenty w zakresie modelingu. Od niedawna gwiazda polskiej sceny muzycznej i filmowej prowadzi współpracę z prestiżową marką bielizny, a jej efektami dzieli się na swoim koncie na Instagramie.

Jej najnowszy post w mediach społecznościowych to prawdziwa gratka dla fanów zarówno bielizny, Julii Wieniawy, jak i ogólnie kobiet. Celebrytka pokazała kilka zdjęć będących efektem sesji zdjęciowej dla prestiżowej marki. Możemy zobaczyć popularną Julkę w różnych pozycjach ubraną jedynie w skąpą i bardzo szykowną dwuczęściową bieliznę.

Julia Wieniawa w bikini

Życie jest dobre, a Pan Bóg w niebiosach kocha Polaków. To wnioski, które wyciągamy na podstawie obserwacji otaczającego nas świata, a konkretnie – konta na Instagramie Julii Wieniawy.

Kampania kolekcji basic już na stronie i w sklepach stacjonarnych Intimissimi. Ja jestem całkowicie uzależniona od tej bielizny. Jest wygodna, prosta i bardzo dobrze dopasowana do ciała

- przyznała się do nałogu Julia.

Niemniej rozumiemy ją co do joty – komplet wygląda fenomenalnie, a Julia promienieje od stóp do głów.

Zawsze znajdzie się jednak pan markotny. Otóż wielu fanów pisze pod zdjęciami gwiazdy, że zdjęcia są zbyt wyretuszowane. „Pięknie wyglądasz, ale zdjęcia za mocno wyretuszowane”, twierdzi jedna z fanek. I coś w tym jest, faktycznie, ale takie są realia. Nawet najpiękniejsze gwiazdy muszą zostać „sprzedane” tak, aby jeszcze bardziej przyciągać konsumenta do produktu. Tajniki tej sztuki pozostawiamy psychologom marketingu.

Piękną Julkę znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także