18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma nic do ukrycia

Julia Wieniawa w ryzykownej sukni. Odkryła wszystko, co za widok

21.05.2019  09:37
Julia Wieniawa w ryzykownej sukni. Odkryła wszystko, co za widok
Julia Wieniawa w ryzykownej sukni. Odkryła wszystko, co za widok Fot: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa, jedna z piękniejszych aktorek młodego pokolenia, postanowiła zaryzykować. Odsłoniła swoje wdzięki bardzo odważną i wyjątkowo wyzywającą suknią. Można było podziwiać wdzięki młodziutkiej gwiazdy w pełnej krasie.

Julia Wieniawa jest zdecydowanie jedną z tych młodych aktorek, które budzą szczególne zainteresowanie mediów. Nic dziwnego! Młoda, zdolna i piękna artystka ma również dość burzliwe życie uczuciowe, odkąd rozstała się z Antkiem Królikowskim, dlatego ludzie jeszcze chętniej ją obserwują. Tym razem sama celebrytka postanowiła podkręcić ich wyobraźnię.

Julia Wieniawa w wyjątkowo śmiałej kreacji

Ostatnio na czerwonym dywanie Julia zaprezentowała się w wyjątkowo śmiałej kreacji, która była o tyle ryzykowna, że w razie zbyt gwałtownego ruchu jej ciała moglibyśmy zobaczyć za wiele. Bardzo głęboki dekolt i wyjątkowo długie wycięcie na nogę przykuwały uwagę wszystkich. 

Trzeba przyznać, że suknia Julii wyglądała jak jedna z tych przeznaczonych na wielkie gale. Młoda gwiazda spokojnie mogłaby zaprezentować się tak np. na Oscarach.

Widać, że młodziutka gwiazda naprawdę doskonale wie, jak wzbudzić i podtrzymać zainteresowanie mediów swoją osobą.

Tak prezentowała się gwiazda

Julia Wieniawa w wyzywającej kreacji, fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Julia Wieniawa na czerwonym dywanie, fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Kontrowersyjne zbliżenie, fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Czytaj także
Przeczytaj więcej