18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zjawiskowa

Julia Wieniawa w SKĄPEJ BIELIŹNIE pokazuje pupę! Nowa sesja [FOTO]

19.12.2022  15:54
Julia Wieniawa w bieliźnie
Julia Wieniawa w bieliźnie Fot: Instagram kmag_magazine, Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa jaka jest, każdy widzi. Nikomu jej przedstawiać nie trzeba. Teraz aktorka/piosenkarka/modelka trafiła na okładkę magazynu. Widnieje tam w samej bieliźnie i w fikuśnej fryzurce.

Julia Wieniawa! O niej można by napisać tysiącstronicowy poemat albo wiekopomny doktorat. Ale nie trzeba, można po prostu patrzeć i zachwycać się jej nietuzinkowym talentem. Wieniawa ma za sobą udane występy zarówno w telewizji, jak i w kinie, a jej kariera muzyczna nabiera rozpędu.

Wielu fanów, a ma ich bez liku, ceni ją jednak nie tylko za piękny umysł, ale także za piękne ciało. Wielokrotnie reklamowała ona swoim wizerunkiem ciekawe marki na swoim Instagramie, a także na rozwieszonych na elewacjach budynków w największych miastach Polski billboardach. Nieraz pisaliśmy też o jej współpracach z branżą bieliźniarską. Niezaprzeczalnie jasne jest, że Julia bieliznę nosi i daje o tym znać światu.

Julia Wieniawa w bieliźnie

Teraz Julia Wieniawa przypomniała po raz kolejny, jakoby mówiła: „jestem osobą noszącą pod ubraniem wierzchnim bieliznę”. Dla magazynu „K MAG” zapozowała do niezwykłej, nowoczesnej z ducha sesji. Na głowie spoczywa jej peruka w kształcie na garnek, czy też hełm, a ciało jej okrywa li stanik i majtki.

Zdjęcie ma być nawiązaniem do popularnej serii gier „The Sims”, w której można zajmować się swoimi ludzikami – zbudować dom, znaleźć pracę, czytać książki itp. To samo, co w życiu, ale w grze – zabawa jest przednia. Jednakże nie tak przednia jak Julia Wieniawa, której zjawiskowe zdjęcie znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także