18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już egocentryzm?

Julia Wieniawa wyznała, że jest uzależniona

28.05.2019  19:40
Julia Wieniawa wyznała, że jest uzależniona
Julia Wieniawa wyznała, że jest uzależniona Fot: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa wyznała, że jest uzależniona. Trudno jednak uwierzyć w to, bez czego młoda aktorka nie może się obejść. Czy to już egocentryzm?

Julia Wieniawa zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Młodziutka aktorka, znana z takiego hitu jak choćby Rodzinka.pl powiedziała, że jest uzależniona. Nie to jednak wzbudziło w internautach największe emocje. Najbardziej zaskoczyło ich to... bez czego gwiazda nie może się obyć.

Julia Wieniawa ma niecodzienny nałóg

Julia Wieniawa przyznała, że jest uzależniona od czytania artykułów i komentarzy na swój temat. Czy to już egocentryzm? 

Czasem myślę, żeby dać wywiad bardzo szczery o tym, co mnie nurtuje, że hejt mnie bardzo dotyka. Nie udaję, że go nie czytam, bo czytam. Ostatnio nawet powiedziałam o tym w wywiadzie. Jestem trochę uzależniona od sprawdzania artykułów na swój temat, ale dam taki wywiad i co? (...) Z drugiej strony jakiś portal napisze zaraz, że Wieniawa się żali - powiedziała Wieniawa Plejadzie.

Być może faktycznie Julia lepiej zrobi, jak to przemilczy. Uzależnienie od czytania artykułów na swój temat jest co najmniej nietypową przypadłością, choć pewnie wielu celebrytów robi to po kryjomu. Być może przez to, że Wieniawa jest jeszcze młoda i niedoświadczona - nie przemyślała swoich słów. Z pewnością wiele osób weźmie ją teraz za kobietę myślącą wyłącznie o czubku własnego nosa.

Wszystko jest tym bardziej niebezpieczne, że jeśli gwiazda faktycznie nie jest odporna na hejt, to już wkrótce może nie wytrzymać wywieranej na niej presji. 

Przeczytaj więcej
Komentarze