18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna i Paweł nie wytrzymali

Nikt ich nie lubił, więc odeszli? Dwie osoby opuszczają Big Brothera

10.05.2019  09:59
Justyna i Paweł opuszczają Big Brothera
Justyna i Paweł opuszczają Big Brothera Fot: Instagram/Big Brother

Po załamaniu nerwowym Justyny i ciągłych starciach Pawła ze współlokatorami, kontrowersyjna para opuszcza Big Brothera. Decyzję ogłosili w środku nocy.

 Justyna - czyli pierwsza wegetarianka Big Brothera - od kilku dni zastanawiała się, czy odejść z domu Wielkiego Brata. Zapłakana i załamana powtarzała, że nikt jej w domu nie rozumie i ma dosyć nic nierobienia i mówienia o niczym.

Sytuacji nie poprawiło przyjście do programu jej chłopaka - Pawła. Zrobiło się więc jeszcze gorzej, bo uczestnicy Big Brothera nie potrafili zaakceptować nowego lokatora, twierdzili, że jego dołączenie do show to nadużycie, a on sam jest fałszywy.

Problemy w Big Brotherze. Uczestnicy opuszczają show

Dobrze nie było też między zakochanymi, którzy co chwila zaliczali kolejne kłótnie. Raz nawet zdarzyło się Pawłowi popchnąć swoją dziewczynę, na co ta zareagowała tekstem w stylu "uważaj, to wszystko się nagrywa". Za karę, o ironio, Paweł miał wejść na ring, a Igor uczył go jak się bić.

W końcu Justyna i Paweł nie wytrzymali i w nocy z czwartku na piątek ogłosili, ze odchodzą z Big Brothera.

Już nie wytrzymam. Nie mam Ci nic więcej do powiedzenia, poza tym, że nie chcę się już w to bawić, nie chcę tu już być. 100 proc. szczerze - wyznała Justyna. - Mnie tu nikt nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni tu sobie siedzą, niech się bawią, niech się prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra ten hajs, a ja tu po prostu nie pasuję - żaliła się.

Na koniec dziewczyna uznała, że pozostali uczestnicy programu uważają ją za kosmitkę, a ona przyszła do programu dla wyższych celów, niż tylko zabawa.

Big Brother. Będą nowi uczestnicy?

Dom Wielkiego Brata w ostatnim czasie mocno się wyludnił. Kuba został karnie wyrzucony z programu za łamanie regulaminu i swoje oburzające zachowanie, a teraz Justyna i Paweł dobrowolnie zdecydowali się go opuścić.

To oznacza jedno - w willi zbyt szybko robi się pusto, więc potrzebni będą nowi uczestnicy. Kto to będzie i kiedy do show dołączy? czekamy na decyzję producentów!

Przeczytaj więcej
Komentarze