18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Był moim wszystkim”

Justyna Kowalczyk żegna męża wzruszającym zdjęciem. Nowy post [FOTO]

19.05.2023  10:51
Justyna Kowalczyk żegna Kacpra Tekieliego wzruszającym zdjęciem
Justyna Kowalczyk żegna Kacpra Tekieliego wzruszającym zdjęciem Fot: Instagram justyna.kowalczyk.tekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli, żona zmarłego wspinacza Kacpra Tekieliego, opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie, na którym pożegnała ponownie swojego męża. Jej wpis porusza do łez.

W czwartek pojawiła się informacja, że zmarł Kacper Tekieli, prawdopodobnie dzień wcześniej – w środę 17 maja. W szwajcarskich górach porwała go lawina, a jego ciało znaleziono następnego dnia, gdy ruszono z akcją poszukiwawczą. Wcześniej nie można było jej podjąć ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Sławny wspinacz i prywatnie mąż Justyny Kowalczyk, wybitnej polskiej biegaczki narciarskiej, miał zaledwie 38 lat.

Kacper Tekieli był mężem Justyny Kowalczyk od ponad dwóch lat. Para pobrała się we wrześniu 2020 roku. Prawie rok później na świat przyszedł ich syn Hugo. Wraz z Kacprem Tekielim na wyprawie do Szwajcarii była cała rodzina.

Justyna Kowalczyk ponownie żegna zmarłego męża. Zamieściła wzruszające zdjęcie

Justyna Kowalczyk-Tekieli zamieściła wczoraj na Facebooku krótki, lecz wzruszający wpis o swoim zmarłym tragicznie mężu.

Był najcudowniejszy. He was the most beautiful Person in the world

- napisała Kowalczyk.

Później tego samego dnia wieczorem pojawił się także wpis na jej koncie na Instagramie. Tam sportowczyni pożegnała Kacpra Tekieliego zamieszczając wspólne zdjęcie. Archiwalna fotografia została wykonana na jednej z licznych wypraw w góry. Możemy zobaczyć parę uśmiechniętą od ucha do ucha i szczęśliwą. Jak podaje RMF FM, to samo zdjęcie pojawiło się na Instagramie Justyny Kowalczyk we wrześniu 2022 roku, w rocznicę ślubu.

Był moim wszystkim

- napisała pogrążona w żałobie Justyna Kowalczyk.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje