18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie, co jest po drugiej stronie

Justyna Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną

29.05.2019  13:20
Justyna Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną
Justyna Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną Fot: Instagram/@justynasteczkowska

Justyna Steczkowska opowiedziała o tym, jak przeżyła śmierć kliniczną. Artystka twierdzi, że wie, co jest po drugiej stronie.

Justyna Steczkowska pochodzi z rodziny głęboko religijnej. Jej tata - Stanisław, w młodości był księdzem. Kiedy zakochał się w chórzystce Danucie - zrzucił sutannę. Para miała 9-cioro dzieci. Mimo wszystko nigdy nie stracili wiary. O zwolnienie z celibatu ojciec Steczkowskiej musiał ubiegać się bardzo długo. Poślubił ukochaną dopiero po 32 latach.

W domu Steczkowskich brakowało pieniędzy, ale nie brakowało miłości i wzajemnego zrozumienia. Rodzina potrafiła się jednoczyć w trudnych momentach. Jednym z nich był wypadek Justyny.

Justyna Steczkowska o śmierci klinicznej

Gdy była pięcioletnią dziewczynką spadła z roweru i uderzyła głową o beton. Poleciała jej krew z ucha i przez tydzień nie odzyskiwała przytomności. Rodzice całymi dniami modlili się o jej powrót do zdrowia. Teraz Justyna opowiedziała o tym, co widziała po drugiej stronie.

Znalazłam się już po drugiej stronie, przeżyłam śmierć kliniczną. Byłam wśród aniołów. Pamiętam, że to było coś dobrego dla mnie i było mi przyjemnie (...) Wiem, że poza naszą rzeczywistością jest też inna. Śmierć jest tylko zamianą światów - mówi piosenkarka.

Być może to wydarzenie też na nią wpłynęło, bowiem sama od lat wyznaje takie same wartości jak jej rodzice. Rodzina i Bóg zajmują w jej życiu bardzo wysokie miejsca.

Wiara dla mnie ma olbrzymie znaczenie, rodzina też, to jest jasne - potwierdza artystka.

A Wy, wierzycie, że coś jest po drugiej stronie?

logo Tu się dzieje