18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Justyna Żyła dostała program w telewizji. Będzie prać brudy [WIDEO]

Redakcja
17.12.2018  13:33
Justyna Żyła dostała własny program w telewizji, kariera się rozwija
Justyna Żyła dostała własny program w telewizji, kariera się rozwija Fot: East News/AGENCJA SE

Justyna Żyła dostała swój program w telewizji. Po rozwodzie z Piotrem, stara się nadal rozwijać karierę. Nowa produkcja nazywa się „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Zapowiada się telewizyjny hit?

Odkąd Piotr Żyła zrobił skok w bok, a w mediach rozpętała się medialna wojna, Justyna Żyła intensywnie próbuje zaistnieć w mediach. W końcu trafiła do telewizji, gdzie dostała własny program. Nazywa się „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”.

Jak podaje fakt.pl, premiera programu w odbędzie się 18 grudnia w Active Family. Wschodząca gwiazda będzie pomagać małżeństwom w kryzysie. Jako pierwsi z pomocy skorzystają Vjeko i Sylwia. Mężczyzna jest podejrzany o zdradę, kobieta chce ratować małżeństwo, a awantura wisi w powietrzu. Fragment programu z udziałem skłóconej pary trafił do sieci.

Żyła powiedziała, że nakręcono już kilka odcinków. Nie może jednak zdradzić więcej szczegółów. Nie ukrywa, że zaproszono ją do prowadzenia programu i początkowo nie była pewna, czy nadaje się do tej roli. Przyznaje, że jest nowicjuszem i uczy się obycia na planie. Warto przypomnieć, że gotuje w internecie, więc miała już kontakt z kamerą.

Chyba do serca wzięła sobie nazwę programu. Na Instagramie postanowiła prać również własne brudy. Poruszyła temat swojego męża i teścia.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła nago w Playboyu

Justyna Żyła i nowy program w telewizji:

logo Tu się dzieje