Hejterzy oszaleją

Plany Żyły na przyszłość. Będzie bogata

16.04.2019  14:19
Justyna Żyła wkrótce może być bogata - hejterzy oszaleją
Justyna Żyła wkrótce może być bogata - hejterzy oszaleją Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Justyna Żyła, od kiedy Piotr Żyła zrobił skok w bok, postawiła na karierę. Gotuje, pokazała się nago w Playboyu, pierze brudy w Active Family, chce napisać książkę, a także wzięła udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Nie zamierza jednak zwalniać tempa, jej plany na przyszłość doprowadzą hejterów do wrzenia.

Justyna Żyła przeżyła „Taniec z gwiazdami” i chociaż jest krytykowana, to planuje dalej robić karierę. Jak podaje „Flesz”, była żona „Wiewióra” prawdopodobnie nawiązała współpracę z producentem suplementów diety. Będzie je wykorzystywać w przepisach i na swoim kanale YouTube  „UwaŻyła”. Onet.pl pisze również o dużym kontrakcie z popularną marką kosmetyczną.

Nie wiadomo ja wynegocjowała stawkę, ale po tanecznym show zapewne już wie, jak walczyć o pieniądze. Radiozet.pl podaje, że za odcinek "Tańca z gwiazdami" dostawała 12,5 tys. złotych, a dodatkowo Polsat wynajął jej luksusowy apartament w Warszawie oraz zapewnił specjalny catering.

Justyna Żyła i jej plany na przyszłość

Fani Żyły zapewne nie mogą się doczekać efektów współpracy ze znanymi markami, ale muszą wytrzymać do jesieni. Wcześniej góralka będzie zajęta kręceniem kolejnej serii programu „Pierzemy brudy do czysta”. Mówi się także o jej współpracy medialnej ze znanymi kucharzami.

Czy Żyła pojawi się programach typu „Agent Gwiazdy” lub „Azja Express”? Powiedziała, że nie jest zainteresowana ekstremalnymi przygodami, na razie wróciła do dzieci, sprząta dom i przygotowuje przyjęcia rodzinne.

Czytaj także